ZZSK - Nasza strona w Internecie    
dzisiaj:  

Nowości

29 września 2010

Na początku września miałem okazję ponownie spotkać przemiłych sztywniaków. Jak już stało się tradycją, spotkanie odbyło się pod Rybnikiem w Stodołach - choć tym razem w innym ośrodku. W kronice spotkań można znaleźć zdjęcia.

14 maja 2010

W zeszły weekend miał miejsce kolejny zlot sztywniaków. Tym razem gościła nas Bydgoszcz a dokładniej okolica czyli Borówno. W kronice spotkań pojawiły się nowe zdjęcia.

4 października 2008

Z dużym opóźnieniem, ale jednak :) w galerii są dostępne zdjęcia ze spotkania w maju tego roku. Już trzeci rok z rzędu nad zalewem Rybnickim.

31 października 2007

Zmienił się adres naszego czata. Aktualny adres jest już na stronie (menu: czat).

25 sierpnia 2007

W ostatni weekend tj. 18-19 sierpnia odbył się zjazd nad Zalewem Rybnickim (tam gdzie w zeszłym roku). W kronice pojawiły się zdjęcia a o wrażenia nawet nie pytajcie :) Posty na forum mówią same za siebie.

13 września 2006

W linkach pojawił się adres do bardzo interesującego portalu na temat tocznia układowego. Portal jest zorganizowany w postaci forum dyskusyjnego. Zapraszam do eksploracji. Można znaleźć na prawdę ciekawe artykuły również dla nas.

16 maj 2006

Śniegi stopniały, przyszła wiosna, drzewa i kwaty zakwitły, maj w pełni, ludzie chcą się spotykać! Nic dziwnego. Trzeba więc odnotować kolejne spotkanie, które miał miejsce nad Zalewem Rybnickim. Udało mi się zabrać żonę i córeczkę i wpaść na moment aby spotkać starych znajomych. Organizatorzy staneli na wysokości zadania i z tego co wiem dwudniowy zlot był bardzo udany. Do następnego! Oby wkrótce!

W galerii oczywiście można zobaczyć nowe zdjęcia wykonane przez Zbyszka.

23 września 2005

Z długim wystęsknieniem, przez całe wakacje czekaliśmy na zjazd w Kołobrzegu. I stało się. W dniach 16-18 września doszło do historycznego, pierwszego tak dużego zjazdu nad naszym pięknym morzem. Frekwencja i humory dopisywały i jak zwykle bywa, Ci co byli wspominają go z radością, Ci co nie byli, bardzo żałują i na pewno poprawią się przy następnej okazji.

W galerii pojawił się link do fotek.

19 czerwca 2005

W naszej galerii zdjęć ze spotkań pojawił się nowy link do zdjęć ze zjazdu nad Dzierżnem. Oczywiście, jak zwykle to bywa, całość posegregował i przgotował Zibi za co wielkie podziękowania. Zapraszamy do galerii ;)

27-29 maj 2005

I w końcu nadszedł wreszcie ten weekend. Nad jeziorem Dzierżno, niedaleko Gliwic, doszło do kolejnego zjazdu. Pogoda i humor jak zwykle dopisywały a przeżyć było co nie miara! Długo by opisywać. Jak zwykle prawdziwy jest już zwrot: "Kto był ten wie a kto nie był niech żałuje" .... i przyjedzie następnym razem!!!

11 kwietnia 2005

Podsumowanie ankiety dotyczącej czasu diagnozy choroby

20 marca 2005

W dziale Ankiety można zabrać głoś w nowej ankiecie na temat: "Po jakim czasie od wystąpienia objawów poznałeś prawidłową diagnozę?"

13 marca 2005

W dziale Ośrodki powstałą zakładka z informacją o ośrodkach, w których można skorzystać z kriokomory.

9 marca 2005

Uwaga! Szykuje się nowy zjazd!! Co prawda dopiero pod koniec maja, ale dni szybko płyną i niebawem ujrzymy się znowu. Tym razem zapraszamy niedaleko Gliwic, nad jezioro Dzierżno. Szczegóły na forum.

Strona była pokryta nieco kurzem, więc lekko posprzątałem ;) i popoprawiałem trochę błędów (przepraszam, to głównie przez nieuwagę). Poza tym, aż wstyd przyznać, ale brakowało linków do kilku spotkań (Supraśl, Gliwice, Bąków i inne). Poprawię się!

15 stycznia 2005

Na dalekiej północy ;) naszego pięknego kraju odbył się kolejny zlot naszych "miluśińskich" ;) Dokładniej zjazd miał miejsce w Supraślu niedaleko Białegostoku. W dziale Kronika spotkań pojawił się link do zdjęć. Oj działo się tam działo. Przykro mi, że nie mogłem być, ale nie zawsze jest w życiu tak jakbyśmy tego chcieli.

24 listopada 2004

Z powodów techniczno-organizacyjnych ;) zmieniamy pokój w którym czatujemy. W związku z tym zmienia się adres, przez który nalezy wchodzić na czat. Od dzisiaj jest to adres:
http://www.polchat.pl/chat/?room=ZZSK2

Jeżeli ktoś wchodzi na czat bezpośrednio, np. z 'Ulubionych' to proszony jest o aktualizację swojego linku. Natomiast jeżeli ktoś wchodzi na czata poprzez stronę informacyjną ZZSK to nic nie musi zmieniać.

21 października 2004

Dzięki uprzejmości Zbyszka wrzuciłem zdobyte przez niego nowe artykuły.

13 września 2004

W dniach 11-12 września odbył się nasz kolejny zlot. Tym razem w Tarnowie. Co się będę rozwodził. Po prostu było super! Podziękowania dla Gospodarzy: Agi i Łukasza. Resztę dowiecie się pewnie z forum. Oczywiście odpowiedni zapis ze zdjęciami pojawia się w kronice spotkań.

12 sierpnia 2004

Właśnie mija cztery lata odkąd powstała strona więc trochę będzie refleksyjnie. Wszystkim chciałem podziękować, bo to WY współtworzycie tę wspólnotę. Co ja będę mówił, wystarczy zajrzeć na forum, jak tam gwarno. Do tego statystyki odwiedzin naszej strony też mówią za siebie. Lipiec był rekordowy pod tym wględem, ponad 4 tys. odwiedzin. W tej chwili każdgo dnia mamy tyle odwiedzin ile w 2000 roku bywało w ciągu całego jednego miesiąca (około 100) Ehhh... dobrze jest :)

archiwum...


::stopka:: ::do góry::