ZZSK - Nasza strona w Internecie    
dzisiaj:  

Kilka słów o mnie

To jaCześć! 

Nazywam się Grzegorz, mam ponad 30 lat ;) i choruje na ZZSK od 1998 roku. 

Gdy pierwszy raz przeszukałem zasoby internetu w poszukiwaniu informacji o ZZSK, byłem zaskoczony, że w ogóle coś znalazłem. Polskich stron było niewiele. Jednak gdy rozszerzyłem poszukiwania na cały świat, to tam ilość stron poświęconych ZZSK okazała się być dużo dużo większa. Znalazłem dzięki temu dużo ważnych informacji (o których nawet nie wspominał mi mój lekarz). 

W polskich zasobach internetu nie znajdzie się za wiele informacji na temat ZZSK. Powiem więcej, nie ma prawie nic. Nie mówiąc już o jakichkolwiek (nawet nieformalnych) zrzeszeniach chorych. W porównaniu z dużą ilością zasobów światowych wygląda to mizernie.

Poczułem się więc tym lekko rozczarowany i postawiłem sobie za zadanie próbę wypełnienia tej luki i stworzenia tej strony. Ma ona nie tylko służyć informacją, ale przede wszystkim próbować konsolidować środowisko chorych na ZZSK w Polsce. Chciałbym, aby nawzajem wiedzieli o swoim istnieniu, mogli się wspierać dobrym słowem i radą, może nawet spotykać. Wszystko po to aby łatwiej walczyć z chorobą i czerpać do tego siłę i energię (z czym bardzo trudno, nieprawdaż?).

Możesz wpisać się do księgi gości. Pozwoli to nam wiedzieć, że nie jesteśmy sami, nawet jeśli nie jesteś chory a jednak temat z jakiegoś powodu również cię dotyczy (może choruje ktoś z rodziny, a może jesteś lekarzem?).

Zapraszam też na forum dyskusyjne, gdzie można swobodnie podyskutować z innymi chorymi. Zdziwisz się jak bywa tam wesoło!. 

Czasami (głównie wieczorami) można kogoś zastać również na naszym własnym czacie. Zapraszamy.

Uwaga! Zamieszczone na tych stronach informacje nie mogą być traktowane jako opinie specjalisty, czy lekarza. Są to informacje jakie sam znalazłem przeszukując sieć, rozmawiając z lekarzem, rehabilitantami, z własnego doświadczenia lub z kontaktów z innymi chorymi. Tak więc nie powinieneś nigdy rezygnować z konsultacji ze swoim lekarzem!


::stopka:: ::do góry::