Firma jest obecna na rynku od 1991 roku. Posiadam profesjonalną kamerę cyfrową DV.wraz z wyposażeniem w postaci statywu, sprzętu oświetleniowego i toru dźwiękowego. Jest to zakład jednoosobowy, co zapewnia solidność obsługi i szybki termin wydania gotowego filmu.

Montaż jest wykonywany na komputerze przy użyciu profesjonalnego oprogramowania. W pomieszczeniach ciemnych stosowany jest specjalistyczny sprzęt oświetleniowy. Nagrania są wykonywane na nośniku cyfrowym DVD oraz w miarę potrzeb na  kasetach VHS.

Każdy materiał filmowy na DVD poprzedzony jest menu wejściowym umożliwiającym wygodną nawigację zawartości płyty. Trwałość płyty DVD jest zdecydowanie lepsza niż kasety VHS, ponadto z czasem jakość nagrania nie ulega degradacji.   Zakładając odpowiednie przechowywanie płyty, może ona przetrwać zdecydowanie dłużej niż kaseta VHS.                   Jestem otwarty na propozycje i sugestie klienta w zakresie scenariusza i realizacji nagrania.

Obszar działalności

Nagrania wykonuję głównie w Lublinie oraz na terenie województw : lubelskie, podkarpackie, mazowieckie, świętokrzyskie, podlaskie . Ogólnie można przyjąć promień 250 km od Lublina. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie w realizacji zleceń w dowolnej innej części Polski

Uprawnienia i koncesje

Posiadam wszelkiego rodzaju koncesję na wykonywanie działalności, a także zezwolenia Kurii Metropolitalnej na wykonywanie pracy podczas liturgii, uprawnienia operatorskie III st oraz mam podpisaną umowę z ZAIKSEM.

 

Moi  partnerzy

Wolne Kapele

 

 

 

 

 

  Odwiedzin:liczniki
" Idealny portal na wesele i lub"