Mistrzostwa Powiatu Młodzików (Stalowa Wola 21.09.2004)

I miejsca

Sikora Sebastian 1000m
Szuba Anna 600m
Martowicz Natalia kula
Partyka Konrad kula
Sikora Sebastian skok w dal
Wójcik Malwina skok w wzwyż
Martowicz Natalia dysk
Partyka Konrad dysk

II miejsca

Sioda Dorota

100m
Madej Łukasz 100m
Myszka Mariusz 300m
Bieleń Maria 600m
Rękas Kaja kula
Drzymała Mateusz wzwyż
Martowicz Sylwia dysk

III miejsca

 Moskal Agnieszka 300m
Idziniak Wojciech 300m
Sobczyk Roksana 600m
Martowicz Sylwia kula
Miazga Aleksandra wzwyż
Kokosiński Maciej wzwyż

Drużynowo            I miejsce               Gimnazjum nr 1

Powiatowa Gimnazjada w Lekkiej Atletyce (24.09.2004)

I miejsca

 Sioda Dorota 100m
Bałut Agnieszka w dal
Wójcik Malwina wzwyż
Sikora Sebastian 100m
Myszka Mariusz 300m
Olko Justyna oszczep

II miejsca

 Martowicz Sylwia dysk
Madej Łukasz 100m
Drzymała Mateusz wzwyż
 Sioda D. Bałut A, Matrowicz S, Moskal A. sztafeta 4*100m

III miejsca

 Szuba Anna 600m
Kawa Justyna dysk
Matyka Patryk w dal

Wojewódzka Gimnazjada w Lekkiej Atletyce (29.09.2004, Mielec)

I miejsca

 Sikora Sebastian 100m
Martowicz Natalia kula
Partyka Konrad kula
Sikora S, Partyka K, Myszka M, Madej Ł. sztafeta 4*100m

II miejsca

 Sioda Dorota

Powiatowa Gimnazjada w biegach przełajowych

 Szuba Anna 1500m
 Sikora Sebastian 100m
Martowicz Natalia kula
Partyka Konrad kula
Sikora S, Partyka K, Myszka M, Madej Ł. sztafeta 4*100m
Galeria

 

Rok szkolny 2004/2005

XII Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości

  11.X.2004 Stalowa Wola

III miejsce - Idziniak Wojciech

Koszykówka dziewcząt 6.XII - 10.XII. 2004 Stalowa Wola

II miejsce

Skład drużyny:

Pac Elwira

Sioda Dorota
Pankowska Anna
Rękas Kaja
Grabowska Anna
Martowicz Natalia
Martowicz Sylwia
Turek Monika
Bałut Agnieszka
Moskal Agnieszka
Dorobek Anna

Międzygimnazjalne Halowe Zawody Lekkoatletyczne 

18.XII.2004 Stalowa Wola

Drużynowo - I miejsce

Indywidualnie:

I miejsce

 Sikora Sebastian 35 m
Partyka Konrad 35m p. pł
Sikora Sebastian skok wzwyż

II miejsce

 Kawa Justyna 35 m p. pł
Partyka Konrad 35m 
Madej Łukasz 35 m p. pł
Kokosiński Maciej skok wzwyż

III miejsce

 Bałut Agnieszka 35 m 
Moskal Agnieszka 35m p. pł
Madej Łukasz 35 m 
Drzymała Mateusz skok wzwyż

W dniach 27.I.- 30.I.2005 sportowcy z naszej szkoły przebywali w Spale na Halowych Mistrzstwach Polski. W zawodach tych startował nasz najlepszy lekkoatleta Sikora Sebastian, natomiast pozostali wiernie mu kibicowali oraz trenowali na wspaniałych obiektach Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich.

Migawki z pobytu naszych sportowców w Spale

Siatkówka chłopców 7.II - 12.II. 2005 Stalowa Wola

II miejsce

Skład drużyny:

 Lis Piotr
Madej Łukasz
Myszka Mariusz
Drzymała Mateusz
Wiatrowicz Maciej
Matyka Piotr
Partyka Konrad

 

Halowe Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce

12.II.2005 Mielec

II miejsce

Konrad Partyka - skok w dal

Wstecz