Uczniowie naszego gimnazjum poszerzają wiadomości i rozwijają swoje zainteresowania uczestnicząc w wielu zajęciach pozalekcyjnych. Sprawdzają swoje umiejętności biorąc udział w licznych olimpiadach przedmiotowych i konkursach. Z powodzeniem zajmują wysokie lokaty i wyróżnienia o czym świadczą poniższe dane.

Rok szkolny 2007/2008

OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE

 

Finalistką konkursu przedmiotowego

z języka niemieckiego została 

Ewa Danaj z klasy 3b

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się:

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego 1 uczeń
Konkurs przedmiotowy z biologii 1 uczeń
Konkurs przedmiotowy z historii 1 uczeń
Konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego 1 uczeń

 

Rok szkolny 2006/2007

OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE

Nasi uczniowie chętnie i z sukcesem biorą udział w etapach szkolnych konkursów przedmiotowych. 

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się:

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego 1 uczeń
Konkurs przedmiotowy z chemii 3 uczniów
Konkurs przedmiotowy z informatyki 1 uczeń
Konkurs przedmiotowy z fizyki 1 uczeń

WYNIKI KONKURSÓW WOJEWÓDZKICH

Bartosz Horajecki - finalista konkursu z języka angielskiego

Piotr Rogała - finalista konkursu z informatyki

Marcin Godniak - finalista konkursu z fizyki

Anna Pankowska - finalistka konkursu z chemii

Maria Musiał - finalistka konkursu z chemii

Anna Czernecka - finalistka konkursu z chemii

VIII Ogólnopolski Międzygimnazjalny Turniej Wiedzy Ekonomicznej

Łukasz Pac - 10 wynik

Karol Czerwonka - !4 wynik

Katarzyna Gliniak - 14 wynik

VII Powiatowy Konkurs "Z BŁYSKIEM"

Drużynowo 4 miejsce

Zespół w składzie:

Łukasz Pac

Karol Czerwonka

Marcin Godniak

Kamil Smalec

Indywidualnie 3 miejsce 

Łukasz Pac

OLYMPUS

Ogólnopolska Olimpiada z języka polskiego

10 miejsce Anna Pankowska

11 miejsce Łukasz Pac

14 miejsce Karolina Porzuc

Szkolny Konkurs Matematyczny "PLUSIK"

Łukasz Pac

Marcin Godniak

Kamil Smalec

Uczennica klasy IIb Ewa Danaj zajęła

III miejsce

w Powiatowym Konkursie Literackim

"Tyś nas zrobił Polakami"

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny

"Sport w obiektywie"

wyróżnienie otrzymali uczniowie 

Justyna Kawa i Wojciech Idziniak

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

LIGA SZKOLNA
18.05.2007r.    Stalowa Wola

Dziewczęta drużynowo IV miejsce

Chłopcy drużynowo III miejsce

Międzygimnazjalne Halowe Zawody Lekkoatletyczne
15.12.2006r.    Stalowa Wola

skok wzwyż

 Dziedzic Karolina -  II miejsce

pchnięcie p. lekarska

Jarem Iga - II miejsce

Burdzy Dagmara - IV miejsce

35m p.pł
Idziniak Wojciech - I miejsce

skok wzwyż
Danaj Adam - I miejsce

pchnięcie p.lekarska
Danaj Adam - II miejsce

 

Punktacja zespołowa
II miejsce Gimnazjum nr 1 - 201,5 pkt    

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
w Lekkiej Atletyce
04.10.2006    Mielec
300m - Idziniak Wojciech - IV miejsce
 
Powiatowa Gimnazjada
w Lekkiej Atletyce
29.09.2006    Stalowa Wola

300m


Idziniak Wojciech - II miejsce
Kużniar Wojciech  - III miejsce
 Ewa Zwolak - III miejsce

skok wzwyż  

Adam Danaj - I miejsce

Płocica Marcin - IIImiejsce

 
MISTRZOSTWA POWIATU
Młodszych Juniorów
27.09.2006    Stalowa Wola
 
300m
Idziniak Wojciech - I miejsce
Kużniar Wojciech - III miejsce
1000m
Szuba Czesław - III miejsce
 
 
MISTRZOSTWA POWIATU Młodzików
21.09.2006    Stalowa Wola

skok w dal
Zwolak Ewa - I miejsce

300m
Idziniak Wojciech - II miejsce

wzwyż
Płocica Marcin - I miejsce
Danaj Adam - II miejsce

600m
Horajecki Bartosz - 1.39,91 - IIImiejsce