Narnia
www.narnia.of.pl
Narnia
Galeria
Książki
Mapy
Poezja

Lewis
Biografia
Zdjęcia


Toplista stron poświeconych fantastyce
Najlepsze strony o tematyce Fantasy

  Czy pragnąłeś kiedyś znaleźć się w jakimś innym świecie? W miejscu gdzie zawsze jest pięknie, dookoła szumią lasy pełne ptaków, zwierząt i Driad... Niebo odbija się w bezkresnym morzu, mieniącym się złotem i czerwienią zachodzącego słońca... Na górskich przełęczach rosną pokryte poranną rosą wonne kwiaty, a rześki wiatr rozwiewa Ci włosy... W miejscu gdzie wszyscy są Ci przyjaźni, gdzie zwierzęta mówią, a Nimfy wraz z Faunami tańczą na leśnych polanach... Czy marzyłeś o tym by znaleźć się w Narni?


*   *   *

Ostatnie wieści:

  Od pewnego czasu w polskim internecie powstaje nowy narnijski projekt: www.narnia.com.pl Ma to być portal fanów Narni - czyli wszystkich nas:) I wszyscy jesteście zaproszeni do jego tworzenia!


Zachęcam do włączenia się w pracę nad polskim kawałkiem narnijskiej przestrzeni w internecie. Wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na narnia.com.pl.

Ja sam jestem tam redaktorem. Z tego powodu najprawdopodobniej nie będę poświęcał czasu na rozbudowywanie narnia.of.pl. Być może jeszcze się tym zajmę. Na razie jednak zapraszam na www.narnia.com.pl!
Dinian 5 stycznia 2005

***

  Dzisiaj wielka data.. 7 grudnia 2005 - premiera The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe w Wielkiej Brytanii! Niestety w Polsce musimy czekać jeszcze miesiąc z powodu prac nad dubbingiem.
W internecie pojawiły się pierwsze komentarze, dotyczące filmu... ...więcej

Dinian 7 grudnia 2005

***

  Minęło bardzo dużo czasu od ostatniego uaktualnienia i niestety nie mogę obiecać, że strona znowu zacznie funkcjonować. Nie wiem czy jest sens, aby dalej ją prowadzić. Chociaż niewykluczone, że jeszcze uda mi się znaleźc czas i przywrócić narnia.of.pl do życia..
Pozdrawiam

Dinian 7 grudnia 2005

***

  Niemiecki serwis Narnia-Chroniken.de udostępnił piękne zdjęcia z nadchodzącego filmu, kręconego na podstawie Opowieści... Ze względu na duże zainteresowanie internautów, niemiecki serwer co jakiś czas blokuje się i dostęp do strony jest niemożliwy. Wszystkie zdjęcia możecie jednak zobaczyć w galerii narnia.of.pl

Dinian 24 sierpnia 2005

***

  Walden Media (odpowiedzialne za scenografię i efekty specjalne w powstającym filmie) uruchomiło stronę poświęconą Opowieściom z Narnii: www.walden.com/narnia/
Można tam znaleźć materiały dla nauczycieli, podstawowe informacje o filmie, zwiastuny i inne materiały dotyczące produkcji.

Dinian 24 lipca 2005

***

  Część czwarta cyklu zwiastunów Behind the Magic of Narnia pod tytułem Chapter IV: The Story jest już w internecie w formatach QuickTime oraz Windows Media. QT (lepsza jakość)
QT (gorsza jakość)
Windows Media (lepsza jakość)
Windows Media (gorsza jakość)

Dinian 21 lipca 2005

***

  Walt Disney oficjalnie potwierdził, że Liam Neeson (Batman -Początek, Królestwo Niebieskie, Gangi Nowego Jorku, Misja) będzie podkładał głos pod postać Aslana. W ten sposób zakończono spekulacje co do następcy Briana Coxa, który pierwotnie miał użyczyć głosu Wielkiemu Lwu.

Dinian 18 lipca 2005

***

  W galerii dostępne są zdjęcia z New York L!censing Show. Teraz widać, że The Lion, the Witch, and the Wardrobe to duża produkcja. Zobaczyć można również pierwszy plakat promujący film.

Dinian 23 czerwca 2005

***

  Specjalnie na prośbę Mithrandira zamieszczam (przyznaję, że z duużym opóźnieniem) informację o VII Tolkfolku. Impreza odbędzie się od 7 do 10 lipca 2005 w Bielawie. Więcej informacji pod adresem www.tolkfolk.pl

Dinian 23 czerwca 2005

***

  Już jakiś czas temu w internecie ukazał się opis i screeny z gry The Lion, the Witch, and the Wardrobe. Zbudowana jest na zasadach cRPG (poruszamy się kilkoma bohaterami, każdy z nich ma inne umiejętności). W pierwszym epizodzie wcielamy się w postacie Piotra, Zuzanny i Łucji, by uratować Edmunda, uwięzionego przez Białą Czarownicę.
...więcej

Dinian 5 czerwca 2005

Film
Informacje
Obsada
Serial i inne

Różności
Autor strony
E-mail
Forum
Księga gości
Linki

bagma fantasy forum


by Dinian 2004-2005