METALOWCY - CAŁA PRAWDA
czyli "Czy jesteśmy świadomi tego, jak wielkie zło egzystuje w naszych pociechach?"

» wyraź swoją opinię w księdze gości! «

POWRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ


KĄCIK PORAD (19)

CENNE PORADY - kliknij na pytaniu aby uzyskać wartościową odpowiedź!
» W szufladzie córki/syna odnalazłam żyletki - co to oznacza?
» Moja córka/syn kolekcjonuje dziwne kielichy. Co to jest i co robić?
» Moja córka/syn mimo, że nie jest tzw. "metalowcem" przebywa w towarzystwie osób ubranych na czarno.
» Moja pociecha późno wróciła do domu i dziwnie się zachowuje (chwieje się, dziwnie mówi itp.)
» Mam wrażenie, że pokój mojej córki/syna jest satanistycznym ołtarzem tzw. "metalowców".
» Moje dziecko wybiera się na tzw. "Przystanek Wocstok". Co robić?
» Wydaje mi się że córka/syn sąsiadów jest opętany przez szatana, co robić?
» Moje dziecko czyta dziwne książki (o niezrozumiałych tytułach itp.)
» Widzę grupę metalowców którzy są w trakcie odprawiania tzw. "czarnej mszy". Co robić?
» Moja córka/syn przebywa w towarzystwie osób ubranych na czarno, z kolcami na nadgarstkach. Co robić?
» Moja Córka/Syn nosi koszulki z wizerunkiem szkieletu ludzkiego ciała (tzw. "trupem"), czaski, śmierci. Co robić?
» Moja cróka/syn jest tzw. Metalowcem, jednak zbyt często schodzi do piwnicy i późno wraca do domu. Co robić?
» Córka/syn sąsiadów nosi dziwne emblematy (w tym tzw."Pentagram") na plecaku/koszulce, co robić?
» Moja córka/syn nosi dziwne emblematy na plecaku/koszulce, co robić?
» Jak rozpoznać typ muzyki metalowej/rockowej?
» Co jednak zrobić, gdy moja córka/syn mimo stosowania zawartych tutaj porad dalej jest tzw. metalowcem?
» Moj córka/syn słucha najcięższej odmiany rocka - heavy metalu. Co robić?
» Co robić jak córka/syn zaczynają ubierać czarne ubrania i nosić dziwne kolce na nadgarstkach?
» Widzę grupkę tzw. METALOWCÓW zmierzających w moim kierunku, co mam w tym wypadku zrobić?

• W szufladzie córki/syna odnalazłam żyletki - co to oznacza?
Żyletki są najczęściej urzywanym narzędziem przez szatanistów praktykujących tzw. "okultycyzm" (najniebezpieczniejszy odłam szatanizmu). Szataniści urzywają ich do nacinania skóry rąk w celu spuszczenia krwi, którą następnie piją. Jeżeli odnaleźliście państwo taką żyletkę w ekwipunku swojej pociechy, to niemalże w stu procentach oznacza to, iż dziecko praktykuje tzw. "okultycyzm".

• Moja córka/syn kolekcjonuje dziwne kielichy. Co to jest i co robić?
Kielichy służą jako pojemnik na krew, którą to szataniści piją na czarnych mszach. Należy zaznaczyć fakt, że krew pochodzi od zwierząt domowych takich jak koty, kury, gołębie - istnieje również niebezpieczeństwo, że szataniści pija swoją krew i praktykuja tzw. "okultycyzm" (okultycyzm jest szczególnie niebezpiecznym odłamem szatanizmu). . W przypadku odnalezienia dziwnie wyglądających kielichów należy je natychmiast wyrzucić, następnie musicie państwo skontrolować swoją pociechę (obejżeć dłonie czy nie ma skaleczeń i przecięć)

• Moja córka/syn mimo, że nie jest tzw. "metalowcem" przebywa w towarzystwie osób ubranych na czarno.
Należy kategorycznie zabronić swojemu dziecku spotykania się z ludźmi ubranymi na czarno (są to tzw. "szataniści"). W przypadku gdy państwa dziecko jest kobietą, może się to zakończyć wykorzystaniem Państwa córki na tzw. "czarnej mszy". (szataniści gwałcą i składaj w ofierze szatanowi właśnie kobiety).

• Moja pociecha późno wróciła do domu i dziwnie się zachowuje (chwieje się, dziwnie mówi itp.)
Najprawdopodobniej Państwa dziecko wróciło z jakiegoś obrzędu satanistycznego. Tzw. "Metalowcy" często upijają się alkoholem, odurzają narkotykami (tzw. trawką") oraz odprawiają satanistyczne orgie właśnie na tzw. "czarnych mszach". Obrzędy mogą również wywoływać halucynacje oraz wszelkiego rodzaju urojenia (tzw. "omamy") słuchowe jak i wizualne. Należy wówczas pozostawić córkę/syna w swoim pokoju i pod żadnym pozorem nie wolno im wychodzić na dwór, grozi to tragedią.

• Mam wrażenie, że pokój mojej córki/syna jest satanistycznym ołtarzem tzw. "metalowców".
Musicie państwo dokładnie przyjżeć się rzeczom, które są w pokoju. Jeżeli odnajdziecie państwo tzw. "pentagram" należy go niezwłocznie zniszczyć. Istnieje również możliwość, że ściany pokoju są obklejone plakatami które przedstawiają długowłosych mężczyzn (tzw. "metalowców") - plakaty należy natychmiast zdjąć oraz ukryć.

• Moje dziecko wybiera się na tzw. "Przystanek Wocstok". Co robić?
Należy kategorycznie zabronić wyjazdu. Miejsce zwane potocznie "Wocstokiem" jest siedliskiem zła oraz miejscem w którym gwałci się prawa młodych, gwałci się jego moralność oraz deprawuje. Ponad to na "Wocstoku" działa kilka satanistycznych sekt takich jak szczególnie niebezpieczna "Hare Krishna".

• Wydaje mi się że córka/syn sąsiadów jest opętany przez szatana, co robić?
Jeżeli dziecko jest tzw. "metalowcem" i podejrzewasz je o udział w "czarnych mszach" to musisz natychmiast zawiadomić Policję, jeżeli tego nie zrobisz w Twojej dzielnicy może wydarzyć się coś nie sympatycznego, pobicie tudzież morderstwo popełnione właśnie przez dziecko Twojego sąsiada. Staraj się również omijać satanistycznego sąsiada, który tylko czyha na to, ażeby zwiększyć listę swoich ofiar.

• Moje dziecko czyta dziwne książki (o niezrozumiałych tytułach itp.)
Należy się upewnić, że nie są to księgi zakazane. Może się okazać, że Państwa pociecha czyta "Biblię Szatana" czyli tzw. "Czarną Księgę". Jeżeli przypuszczenia okażą się faktem, trzeba natychmiast pozbyć się Satanistycznej Biblii - zaleca się spalenie jej z dala od miasta.

• Widzę grupę metalowców którzy są w trakcie odprawiania tzw. "czarnej mszy". Co robić?
Powinniście państwo zatelefonować na komisariat Policji, zawiadomić dyżurnego o popełnionym przestępstwie, miejscu popełnienia wykroczenia oraz okoliczności w jakich zostało ono popełnione (może się to przydać w późniejszym śledztwie, gdyż metalowcy składają tzw. "ofiary" na "czarnych mszach") Następnie należy niezauważalnie opuścić miejsce tzw. "czarnej mszy", gdyż metalowcy moga użyć pani/pana jako ofiary.

• Moja córka/syn przebywa w towarzystwie osób ubranych na czarno, z kolcami na nadgarstkach. Co robić?
Należy zacząć interesować się towarzyskim życiem naszej córki/syna. Jeżeli nasza pociecha pragnie skorzystać z telefonu, należałoby zapytać do kogo dzwoni i po co. (Istnieje zagrożenie, że dzwoni do odurzonych narkotykami metalowców). Natomiast jeżeli nasze dziecko wychodzi z domu, należy zapytać gdzie i do kogo idzie, oraz o której godzinie wróci. Najrozsądniejszym wyjściem jest zabronienie wychodzenia nocą z domu, gdyż właśnie wtedy odurzeni narkotykami metalowcy udają się na odprawianie tzw. "czarnych mszy".

• Moja Córka/Syn nosi koszulki z wizerunkiem szkieletu ludzkiego ciała (tzw. "trupem"), czaski, śmierci. Co robić?
Od tego momentu, należy bacznie śledzić poczynania swojej pociechy, gdyż nasze dziecko zaczyna interesować się śmiercią, co może doprowadzić do popełnienia samobójstwa (a wcześniej odurzenia się narkotykiem - tzw. "trawką") z grupą metalowców.

• Moja cróka/syn jest tzw. Metalowcem, jednak zbyt często schodzi do piwnicy i późno wraca do domu. Co robić?
- Należy skontrolować pokój córki/syna. Przeszukać szuflady, szafki i półki. Następnie należy również udać się przeszukać piwnicę, jeżeli odnajdziecie państwo coś niepokojącego (możecie państwo odnaleść tzw. "Pentagram") należy uniemożliwić córce/synowi przebywanie w tych pomieszczeniach, gdyż wraz z nastaniem zmierzchu prowadzone są tam tzw. "czarne msze". Jeżeli chodzi o późne wracanie do domu, należy tego kategorycznie zabronić, gdyż istnieje możliwość, że Państwa pociecha narkotyzuje się wraz z grupą tzw. metalowców.

• Córka/syn sąsiadów nosi dziwne emblematy (w tym tzw."Pentagram") na plecaku/koszulce, co robić?
- należy niezwłocznie porozmawiać z rodziną tzw. metalowca. Następnie należy zatelefonować na Policję i przekazać informację iż w państwa dzielnicy/na państwa ulicy najprawdopodobniej są odprawiane tzw. "Czarne msze" oraz istnieje możliowść praktykowania czarnej magii.

• Moja córka/syn nosi dziwne emblematy na plecaku/koszulce, co robić?
- Musicie Państwo się dokładnie przyjżeć tym emblematom, gdyż może się okazać, że jednym z nich może być tzw. "Pentagram" (do złudzenia przypomina gwiazdę betlejemską). Jeżeli jeden z emblematów przedstawia właśnie "Pentagram" należy niezwłocznie powiadomić całą rodzinę o czychajšcym niebezpieczeństwie i uniemożliwić córce/synowi zakładanie emblematu/koszulki.

• Jak rozpoznać typ muzyki metalowej/rockowej?
- Jeżeli w ścianie dźwieku wydobywającej sie z magnetofonu nie można dosłyszeć się słów wokalisty , a słuchając jej np. podczas odkurzania dużego pokoju, dostaje Pani/Pan halucynacji, należy natychmiastowo odłączyć magnetofon od zasilania. Właśnie muzyka metalowa oraz rockowa powoduje takowe zaburzenia świadomości - to jest najłatwiejszy sposób rozpoznania.

• Co jednak zrobić, gdy moja córka/syn mimo stosowania zawartych tutaj porad dalej jest tzw. metalowcem?
- Najsolidniejszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie córki/syna w jakimś ośrodku wychowawczym, w którym to nia ma możliwości praktykowania "czarnej magii" oraz odprawiania "czarnej mszy".

• Moj córka/syn słucha najcięższej odmiany rocka - heavy metalu. Co robić?
- Jedynym wyjściem jest wyżucenie wszystkich płyt zespołów, których liste podaliśmy powyżej. Najpewniej jest jednak je spalić, wtedy mamy stu procentową pewność, że płyt nie da się już odzyskać.

• Co robić jak córka/syn zaczynają ubierać czarne ubrania i nosić dziwne kolce na nadgarstkach?
Prawdopodobnie wtedy Twoje dziecko zaczyna współpracować z Szatanem. Jest to szczególnie niebezpieczne, więc niezwłocznie udaj sie do pobliskiej parafii i porozmawiaj z księdzem, ażeby to on poświecił Państwa córke/syna wodą świeconą, by wypędzić Szatana z umysłu i duszy twojej pociechy. Ponadto należy w trybie niemalże natychmiastowym ukryć przed córką/synem dziwne metalowe kolce - naukowcy po latach badań dowiedli, iż służą one obrzędom okultystycznym na tzw. "czarnych mszach"

• Widzę grupkę tzw. METALOWCÓW zmierzających w moim kierunku, co mam w tym wypadku zrobić?
- najkorzystniej byłoby poprostu zejść im z drogi, ukrywając się tak, ażeby grupka nie zdołała Cię zauważyć. Natomiast jeżeli nie ma takiej możliwości, należy w momencie gdy grupka metalowców znajduje się kilka metrów od ciebie, złożyć palce wskazujące w krzyż, lub poprostu przeżegnać się (ale uwaga!!! należy to robić dyskretnie, gdyż istnieje taka możliwość, że metalowcy zauważą ten gest! Wówczas należy zatelefonować na policję, podając dyżurnemu miejsce w którym się znajdujesz, ilośc osób w grupie, oraz fakt, że właśnie metalowcy chcą Cię zaatakować)


wyraź swoją opinię w księdze gości!