- strona główna
- o szkole
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- statut
- system oceniania
- regulamin ocen
   za postawy
- sprawdzian
- szkoła z klasą
- galeria - harmonogram imprez
- plan lekcji
- kalendarz roku
- programy nauczania
- konspekty - Klub Europejski
- gazeta "Kleks"
- samorząd
   uczniowski
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów

Jesteśmy szkołą z klasą


PLAN LEKCJI W ROKU SZKOLNYM 2004/2005

Klasa I a , wychowawca Barbara Siwek

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 Religia
sala 309
Rytmika
sala
NZ
sala 306
NZ
sala 306
NZ
sala 306
8:50-9:35 NZ
sala 306
NZ
sala 306
NZ
sala 306
Religia
sala 309
NZ
sala 306
9:45-10:30 NZ
sala 306
NZ
sala 306
NZ
sala 306
NZ
sala 306
NZ
sala 306
10:40-11:25 NZ
sala 306
NZ
sala 306
NZ
sala 306
NZ
sala 306
NZ
sala 306
11:35-12:20 Język ang.
sala 306
-
Zaj. wyrówn.
sala 306
NZ
sala
Informatyka
sala 115
12:35-13:20 - - - - -
NZ - nauczanie zintegrowane


powrót
Klasa I b , wychowawca Wioleta Wyszyńska

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 NZ
sala 308
NZ
sala 308
- NZ
sala 308
Rytmika
sala
8:50-9:35 NZ
sala 308
NZ
sala 308
Informatyka
sala 115
NZ
sala 308
NZ
sala 308
9:45-10:30 Religia
sala 309
NZ
sala 308
Język ang.
sala 308
Religia
sala 309
NZ
sala 308
10:40-11:25 NZ
sala 308
NZ
sala 308
NZ
sala 308
NZ
sala 308
NZ
sala 308
11:35-12:20 NZ
sala 308
Zaj.wyrówn.
sala 308
NZ
sala 308
NZ
sala 308
-
12:35-13:20 - - NZ
sala 308
-
-
NZ - nauczanie zintegrowane


powrót
Klasa I c , wychowawca mgr Elżbieta Mazur

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 NZ
sala 307
Zaj.wyrówn.
sala 307
NZ
sala 307
Religia
sala 309
NZ
sala 307
8:50-9:35 Religia
sala 309
NZ
sala 307
NZ
sala 307
Informatyka
sala 115
NZ
sala 307
9:45-10:30 NZ
sala 307
NZ
sala 307
NZ
sala 307
NZ
sala 307
NZ
sala 307
10:40-11:25 NZ
sala 307
NZ
sala 307
Język ang.
sala 307
NZ
sala 307
NZ
sala 307
11:35-12:20 NZ
sala 307
NZ
sala 307
- NZ
sala 307
Rytmika
sala
12:35-13:20 - - - - -
NZ - nauczanie zintegrowane


powrót
Klasa II a , wychowawca mgr Ewa Krzykawska

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 NZ
sala 310
NZ
sala 310
Religia
sala 309
NZ
sala 310
NZ
sala 310
8:50-9:35 NZ
sala 310
NZ
sala 310
NZ
sala 310
NZ
sala 310
NZ
sala 310
9:45-10:30 NZ
sala 310
Religia
sala 309
NZ
sala 310
NZ
sala 310
NZ
sala 310
10:40-11:25 Język ang.
sala 310
NZ
sala 310
NZ
sala 310
NZ
sala 310
NZ
sala 310
11:35-12:20 - NZ
sala 310
Informatyka
sala 115
Rytmika
sala
Zaj.wyrówn.
sala 310
12:35-13:20 - - - - -
NZ - nauczanie zintegrowane


powrót
Klasa II b , wychowawca mgr Anna Czerniak

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 Nz
sala 314
NZ
sala 314
-
NZ
sala 314
NZ
sala 314
8:50-9:35 NZ
sala 314
NZ
sala 314
Religia
sala 309
NZ
sala 314
NZ
sala 314
9:45-10:30 NZ
sala 314
Informatyka
sala 115
Język ang.
sala 314
NZ
sala 314
Religia
sala 309
10:40-11:25 NZ
sala
NZ
sala 314
NZ
sala 314
NZ
sala 314
NZ
sala 314
11:35-12:20 Zaj.wyrówn.
sala 314
- NZ
sala 314
Rytmika
sala
NZ
sala 314
12:35-13:20 - - NZ
sala 314
- -
NZ - nauczanie zintegrowane


powrót
Klasa II c , wychowawca mgr Elżbieta Jakubska

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 NZ
sala 315
NZ
sala 315
- NZ
sala 315
NZ
sala 315
8:50-9:35 NZ
sala 315
NZ
sala 315
- NZ
sala 315
NZ
sala 315
9:45-10:30 NZ
sala 315
NZ
sala 315
Religia
sala 309
NZ
sala 315
Język ang.
sala 315
10:40-11:25 NZ
sala 315
Informatyka
sala 115
NZ
sala 315
NZ
sala 315
NZ
sala 315
11:35-12:20 Rytmika
sala
Religia
sala 309
NZ
sala 315
Zaj.wyrówn.
sala 315
NZ
sala 315
12:35-13:20 - -
NZ
sala 315
- -
NZ - nauczanie zintegrowane


powrót
Klasa III a , wychowawca mgr Aleksandra Szechowicz

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 -
-
Religia
sala 309
Rytmika
sala
NZ
sala 302
-
-
8:50-9:35 -
-
NZ
sala 302
NZ
sala 315
NZ
sala 302
Religia
sala 309
9:45-10:30 Informatyka
sala 115
NZ
sala 302
NZ
sala 302
NZ
sala 302
NZ
sala 315
10:40-11:25 NZ
sala 309
Język ang.
sala 302
NZ
sala 302
NZ
sala 302
NZ
sala 309
11:35-12:20 NZ
sala 309
NZ
sala 302
Zaj. wyrówn.
sala 302
NZ
sala 302
NZ
sala 302
12:35-13:20 NZ
sala 302
- - - -
13:30-14:15 NZ
sala 302
- - - -
NZ - nauczanie zintegrowane


powrót
Klasa III b , wychowawca mgr Ewa Szmyła

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 NZ
sala 302
- NZ
sala 302
Rytmika
sala
Religia
sala 309
8:50-9:35 NZ
sala 302
Religia
sala 309
NZ
sala 302
NZ
sala 307
NZ
sala 302
9:45-10:30 NZ
sala 302
NZ
sala 314
Informatyka
sala 115
NZ
sala 308
NZ
sala 302
10:40-11:25 NZ
sala 302
NZ
sala 315
NZ
sala 309
NZ
sala 309
NZ
sala 302
11:35-12:20 Język ang.
sala 302
NZ
sala 315
Zaj. wyrówn.
sala 301
NZ
sala 309
-
12:35-13:20 - NZ
sala 302
- - -
NZ - nauczanie zintegrowane , ZO - zajęcia ogólnorozwojowe


powrót
Klasa III c , wychowawca mgr Joanna Tomasik

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 - NZ
sala 301
NZ
sala 301
NZ
sala 301
Rytmika
sala
8:50-9:35 NZ
sala 301
NZ
sala 301
NZ
sala 301
NZ
sala 301
NZ
sala 301
9:45-10:30 Język ang.
sala 301
NZ
sala 301
NZ
sala 301
NZ
sala 301
NZ
sala 301
10:40-11:25 NZ
sala 301
NZ
sala 301
NZ
sala 301
NZ
sala 301
NZ
sala 301
11:35-12:20 NZ
sala 301
Informatyka
sala 315
Religia
sala 309
Religia
sala 309
Zaj. wyr.
sala 301
NZ - nauczanie zintegrowane , ZO - zajęcia ogólnorozwojowe


powrót
Klasa IV a , wychowawca mgr Jolanta Gałęza-Terelak

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 Sztuka
sala 416
- Przyroda
sala 206
Informatyka
sala 115
-
8:50-9:35 Matematyka
sala 211
Matematyka
sala 211
Język polski
sala 207
Sport
sala gimn.
Język ang.
sala 201
9:45-10:30 Godz. wych.
sala 207
Język polski
sala 207
Język polski
sala 207
Język polski
sala 207
Język polski
sala 207
10:40-11:25 Język polski
sala 207
WFdz/WFchł
sala gimn.
Matematyka
sala 211
Przyroda
sala 206
Sztuka
sala 416
11:35-12:20 WFdz/WFchł
sala gimn.
Przyroda
sala 206
Religia
sala 209
Matematyka
sala 211
Przyroda
sala 206
12:35-13:20 Język ang.
sala 211
Religia
sala 209
Technika
sala 416
- Matematyka
sala 211
13:30-14:15 - Historia
sala 208
- - WFdz/WFchł
sala gimn.
14:20-15:05 - - - - -
15:10-15:55 - - - - -


powrót
Klasa IV b , wychowawca mgr Elżbieta Czarnecka

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 - Język polski
sala 207
Język polski
sala 207
Sport
sala gimn.
-
8:50-9:35 -/J.ang.grII
sala 208
Język polski
sala 207
Godz.wych.
sala 211
Język polski
sala 207
Matematyka
sala 211
9:45-10:30 Matematyka
sala 211
Religia
sala 206
Matematyka
sala 211
Przyroda
sala 201
Sztuka
sala 416
10:40-11:25 Sztuka
sala 416
WFdz/WFchł
sala gimn.
Przyroda
sala 201
Matematyka
sala 211
Język polski
sala 207
11:35-12:20 WFdz/WFchł
sala gimn.
Matematyka
sala 211
Historia
sala208
Religia
sala 209
Przyroda
sala 201
12:35-13:20 Przyroda
sala 201
J.ang.grI/Inf.grII
sala208/115
J.ang.grI/-
sala 208/-
-/J.ang.grII
sala -/208
Technika
sala 416
13:30-14:15 Język polski
sala 207
- - - WFdz/WFchł
sala gimn.
14:20-15:05 Inf.grI/ -
sala 115
- - - -
15:10-15:55 - - - - -


powrót
Klasa V a , wychowawca mgr Halina Siudyka

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 - Język ang.
sala 201
- Język polski
sala 202
Sztuka
sala 416
8:50-9:35 - Język polski
sala 202
Sport
sala gimn.
Ed.Eur.
sala 202
Matematyka
sala 219
9:45-10:30 Pdż
sala 206
WFdz/WFchł
sala gimn.
Godz. wych.
sala 206
Religia
sala 209
Język polski
sala 202
10:40-11:25 Przyroda
sala 206
Przyroda
sala 206
Język polski
sala 202
Matematyka
sala 219
Język ang.
sala 209
11:35-12:20 Język polski
sala 202
Technika
sala416
Przyroda
sala 206
Historia
sala 208
WFdz/WFchł
sala gimn.
12:35-13:20 Informatyka
sala 115
Matematyka
sala 219
Matematyka
sala 219
Język ang.
sala 207
Ed.czyt.
sala 212
13:30-14:15 Religia
sala209
- - - -
14:20-15:05 WFdz/WFchł
sala gimn.
- - - -
15:10-15:55 - - - - -


powrót
Klasa V b , wychowawca mgr Małgorzata Wiórkowska

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 - Język polski
sala 202
Sport
sala gimn.
Matematyka
sala 219
Język ang.
sala 202
8:50-9:35 Pdż
sala 206
Język ang.
sala 201
Język polski
sala 202
Przyroda
sala 201
Język polski
sala 202
9:45-10:30 Przyroda
sala 201
WFdz/WFchł
sala gimn.
Godz. wych.
sala 219
Język polski
sala 202
Historia
sala 208
10:40-11:25 Język polski
sala 202
Matematyka
sala 219
Matematyka
sala 219
Technika
sala 416
Matematyka
sala 219
11:35-12:20 Religia
sala 209
Religia
sala 209
Przyroda
sala 201
Ed. czyt.
sala 212
WFdz/WFchł
sala gimn.
12:35-13:20 Sztuka
sala 416
Ed.eur.
sala 202
- - Informatyka
sala 115
13:30-14:15 Język ang.
sala 208
- - - -
14:20-15:05 WFdz/WFchł
sala gimn.
- - - -
15:10-15:55 - - - - -


powrót
Klasa V c , wychowawca mgr Magdalena Szczerbowska

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 - Religia
sala 209
Matematyka
sala 219
Przyroda
sala 201
Historia
sala 208
8:50-9:35 Matematyka
sala 219
WFdz/WFchł
sala gimn.
Ed.czyt.
sala 212
Sport
sala gimn.
Język polski
sala 212
9:45-10:30 Ed.eur.
sala 202
Matematyka
sala 219
Religia
sala 209
Język polski
sala 212
Przyroda
sala 201
10:40-11:25 Przyroda
sala 201
Godz.wych.
sala 208
Informatyka
sala 115
Język ang.
sala 208
Język ang.
sala 208
11:35-12:20 Sztuka
sala 416
Język ang.
sala 208
Język polski
sala 212
Technika
sala 416
Matematyka
sala 219
12:35-13:20 Język polski
sala 212
Język polski
sala 212
Pdż
sala 206
- WFdz/WFchł
sala gimn.
13:30-14:15 WFdz/WFchł
sala gimn.
- - - -
14:20-15:05 - - - - -
15:10-15:55 - - - - -


powrót
Klasa V d , wychowawca mgr Zdzisława Wolna

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 - Pdż
sala 206
Przyroda
sala 201
Język polski
sala 212
Matematyka
sala 219
8:50-9:35 - WFdz/WFchł
sala gimn.
Sport
sala gimn.
Religia
sala 209
Sztuka
sala 416
9:45-10:30 Matematyka
sala 219
Język ang.
sala 201
Ed. czyt.
sala 212
Historia
sala 208
Język polski
sala 212
10:40-11:25 Religia
sala 209
Godz.wych.
sala 416
Język polski
sala 212
Ed. eur.
sala 202
Język polski
sala 212
11:35-12:20 Przyroda
sala 201
Przyroda
sala 201
Matematyka
sala 219
Matematyka
sala 219
Język ang.
sala 209
12:35-13:20 Język ang.
sala 208
Technika
sala 416
- Informatyka
sala 115
WFdz/WFchł
sala gimn.
13:30-14:15 WFdz/WFchł
sala gimn.
- - - -
14:20-15:05 Język polski
sala 212
- - - -
15:10-15:55 - - - - -


powrót
Klasa VI a , wychowawca mgr Bożena Lysko

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 - WFdz/WFchł
sala gimn.
Matematyka
sala 211
Historia
sala 208
Język ang.
sala 201
8:50-9:35 Język ang.
sala 212
Historia
sala 208
Przyroda
sala 206
Matematyka
sala 211
Religia
sala 209
9:45-10:30 Sztuka
sala 209
Matematyka
sala 211
Sport
sala gimn.
WFdz/WFchł
sala gimn.
Matematyka
sala 211
10:40-11:25 Matematyka
sala 211
Język polski
sala 212
WFdz/WFchł
sala gimn.
Język polski
sala 212
Przyroda
sala 206
11:35-12:20 Informatyka
sala 115
Godz. wych.
sala 212
Język ang.
sala 202
Przyroda
sala 206
Język polski
sala 212
12:35-13:20 Religia
sala 209
Przyroda
sala 206
Język polski
sala 212
- -
13:30-14:15 Język polski
sala 212
- - - -
14:20-15:05 - - - - -
15:10-15:55 - - - - -


powrót
Klasa VI b , wychowawca mgr Anna Danielewska

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 J.ang./Inf.
sala 212/115
Matematyka
sala 211
Język polski
sala 202
WF/J.ang.
sala gimn/206
-
8:50-9:35 Język polski
sala 202
Przyroda
sala 206
Religia
sala 209
Historia
sala 208
-
9:45-10:30 Sztuka
sala 416
Religia
sala 209
Sport
sala gimn.
Matematyka
sala 211
-
10:40-11:25 Inf./J.ang.
sala 115/215
Język polski
sala 202
Przyroda
sala 206
J.ang./WF
sala 201/gimn.
Język polski
sala 202
11:35-12:20 Matematyka
sala 211
Godz. wych.
sala 202
Matematyka
sala 211
Język polski
sala 202
Matematyka
sala 211
12:35-13:20 WFdz/WFchł
sala gimn.
-/J.ang.
sala -/207
J.ang./-
sala 202/-
Przyroda
sala 206
Historia
sala 208
13:30-14:15 - - - - Przyroda
sala 206
14:20-15:05 - - - - WFdz/WFchł
sala gimn.
15:10-15:55 - - - - -


powrót
Klasa VI c , wychowawca mgr Barbara Wybraniec

Godz.Pon.WtorekŚrodaCzwartekPiątek
8:00-8:45 - WFdz/WFchł
sala gimn.
J.ang/-
sala 208/-
Język polski
sala 207
Religia
sala 209
8:50-9:35 - Religia
sala 209
Matematyka
sala 219
Matematyka
sala 219
Język polski
sala 207
9:45-10:30 -/J.ang
sala -/208
Historia
sala 208
Przyroda
sala 201
WFdz/WFchł
sala gimn.
Matematyka
sala 219
10:40-11:25 Sport
sala gimn.
Język polski
sala 207
WFdz/WFchł
sala gimn.
J.ang/Inf.
sala 207/115
Przyroda
sala 201
11:35-12:20 Matematyka
sala 219
Matematyka
sala 219
Język polski
sala 207
Inf./J.ang.
sala 115/207
Historia
sala 208
12:35-13:20 Język polski
sala 207
Przyroda
sala 201
Godz. wych.
sala 201
Sztuka
sala 416
-/J.ang.
sala -/209
13:30-14:15 Przyroda
sala 201
- - - -
14:20-15:05 J.ang./-
sala 208/-
- - - -
15:10-15:55 - - - - -


powrót