- strona główna
- o szkole
- historia
- nasze miasto
- patron szkoły
- grono pedagogiczne
- statut
- system oceniania
- regulamin ocen
   za postawy
- sprawdzian
- szkoła z klasą
- galeria - harmonogram imprez
- plan lekcji
- kalendarz roku
- programy nauczania
- konspekty - Klub Europejski
- szkolna gazeta   "Kleks"
- samorząd
   uczniowski
- absolwenci
- godny patrona
   szkoły

- osiągnięcia uczniów


Jesteśmy szkołą z klasą


ROK SZKOLNY 2003/2004
ROK SZKOLNY 2002/2003
ROK SZKOLNY 2001/2002


ROK SZKOLNY 2003/2004

Klasa VI a , wychowawca : mgr Jolanta Gałęza-Terelak

1. Bartyzel Patrycja
2. Borzęcki Dawid
3. Duda Katarzyna
4. Gosek Izabela
5. Gruchot Mateusz
6. Jamiołkowski Kamil
7. Jóźwiak Paweł
8. Jurek Aneta
9. Kulhawik Jacek
10. Kumor Aleksandra
11. Latacz Grzegorz
12. Leśniak Dawid
13. Lukaj Piotr
14. Madej Malwina
15. Milewska Karolina
16. Opatowicz Joanna
17. Pałęga Adrian
18. Pardela Małgorzata
19. Robak Ewelina
20. Rodek Kinga
21. Sapińska Joanna
22. Słotwińska Marta
23. Szysiak Dawid
24. Tabak Szymon
25. Tomasik Anna
26. Watras Miłosz

powrót
Klasa VI b , wychowawca : Wioleta Wyszyńska

1. Biernacki Michał
2. Chruściel Marta
3. Denis Aleksandra
4. Dziagan Marta
5. Garula Paulina
6. Gajos Radosław
7. Gawron Michał
8. Gocek Rafał
9. Górecka Joanna
10. Karpiński Łukasz
11. Kosielska Anna
12. Krzakiewicz Artur
13. Majczak Bartosz
14. Maresz Damian
15. Matyśkiewicz Filip
16. Monczewska Aleksandra
17. Mrozowska Agnieszka
18. Niedzielski Michał
19. Pyszniewski Kamil
20. Smak Aleksandra
21. Stąsiek Marta
22. Szewczyk Mateusz
23. Więcek Michał
24.Wiórkowski Szymon
25. Wylężek Paweł
26. Zawada Karolina

powrót
Klasa VI d , wychowawca: mgr Elżbieta Czarnecka

1. Baradziej Patryk
2. Bator Mateusz
3. Domżalski Paweł
4. Domżalski Piotr
5. Hamerla Dominika
6. Kiełbasa Daria
7. Kowalczyk Mariusz
8. Kulik Kamila
9. Niedbała Piotr
10. Nowak Katarzyna
11. Nowak Mateusz
12. Osipiak Katarzyna
13. Piekarz Agnieszka
14. Płonka łukasz
15. Podraza Klaudia
16. Rupala Paweł
17. Sadowski Paweł
18. Sajkiewicz Paweł
19. Suma Łukasz
20. Trela Monika
21. Turek Joanna
22. Ufniarska Bernadetta
23. Wałęga Karolina
24. Wróblewska Dominika
25. Ziobro Karolina

powrót


ROK SZKOLNY 2002/2003

Klasa VI a , wychowawca : mgr Małgorzata Wiórkowska

1. Przemysław Cichy
2. Eliza Duraj
3. Mateusz Gawinek
4. Przemysław Gieroń
5. Katarzyna Gołda
6. Mateusz Grądal
7. Barbara Grzegorzewska
8. Paweł Kowal
9. Marlena Kubat
10. Monika Król
11. Magda Kurzeja
12. Kamila Kuzia
13. Olga Ligenza
14. Marcin Miszczyk
15. Piotr Muchlada
16. Sylwia Pająk
17. Joanna Piekarska
18. Krzysztof Rajca
19. Beniamin Szczepanek
20. Marieta Trzeszczkowska


powrót


Klasa VI b , wychowawca : mgr Joanna Kluszczyńska

1. Bujoczek Jakub
2. Falfus Izabela
3. Fucia Michał
4. Jagiełło Michał
5. Jędrzejewski Maciej
6. Kołodziejczyk Anna
7. Kosakowska Karolina
8. Kościk Karolina
9. Krzyżycki Wojciech
10. Kwapisz Joanna
11. Madej Anna
12. Małek Maciej
13. Miksa Martyna
14. Możdżeń Bartosz
15. Różkowska Małgorzata
16. Walczak Małgorzata
17. Wilk Maciej
18. Zander Ewelina
19. Zawiska Anita
20. Zygmunt Tomasz


powrót


Klasa VI c , wychowawca: mgr Zdzisława Wolna

1. Bazan Daria
2. Buła Angelika
3. Derylak Ilona
4. Drajczyk Damian
5. Garbacz Jakub
6. Goncerz Anna
7. Herman Agnieszka
8. Jabłońska Agata
9. Jóźwiak Justyna
10. Karwowski Robert
11. Kubik Artur
12. Lis Agata
13. Łukowiec Mateusz
14. Sadkowska Patrycja
15. Sobczyk Michał
16. Sojko Dagmara
17. Tarkowska Agnieszka
18. Żelazny Mateusz

powrót


ROK SZKOLNY 2001/2002

Klasa VI a , wychowawca : mgr Barbara Wybraniec

1. Bielski Andrzej
2. Biesiaga Mateusz
3. Cios Krzysztof
4. Gajda Magdalena
5. Gierada Olga
6. Gryma Anna
7. Grzegorzewska Agnieszka
8. Jacak Marlena
9. Keler Grzegorz
10. Klimko Piotr
11. Koperczak Adrian
12. Kozina Daria
13. Maj Ewa
14. Miklasińska Maria
15. Nieradko Kamil
16. Orzoł Anna
17. Pawela Łukasz
18. Sarna Katarzyna
19. Skalik Irena
20. Skorek Ewa
21. Służałek Marek
22. Syguła Bożena
23. Szwed Marta
24. Ufniarski Norbert


powrót


Klasa VI b , wychowawca : mgr Bożena Lysko

1. Antoniuk Piotr
2. Dragunowicz Wioletta
3. Dusik Dariusz
4. Działkowski Piotr
5. Gocek Kamil
6. Hollek Agata
7. Kisielewski Tomasz
8. Korfanty Paulina
9. Krzystańska Agnieszka
10. Kurant Michał
11. Kurp Grzegorz
12. Łasak Katarzyna
13. Mościński Mateusz
14. Nanuś Kamil
15. Radosz Katarzyna
16. Ragankiewicz Piotr
17. Rupala Paweł
18. Skorek Aleksandra
19. Słaboń Katarzyna
20. Stępień Anna
21. Wyszyńska Agnieszka


powrót


Klasa VI c , wychowawca : mgr Jolanta Gałęza-Terelak

1. Bartyzel Kamil
2. Biesiaga Karolina
3. Burczyńska Karolina
4. Flak Łukasz
5. Hangiel Artur
6. Kańczuga Katarzyna
7. Kapcia Monika
8. Kazanecki Tomasz
9. Kijowski Łukasz
10. Konieczny Michał
11. Kostecki Piotr
12. Maj Bartosz
13. Mazur Patryk
14. Możdżeń Milena
15. Niemiec Sonia
16. Opaluch Karolina
17. Pająk Jakub
18. Semper Anna
19. Stefanczyk Karina
20. Środa Marcin
21. Traczyk Kamil
22. Wardyniec Monika
23. Ziemkowska Magda


powrót


Klasa VI d , wychowawca: mgr Halina Siudyka

1. Bondel Marcin
2. Bończak Michał
3. Gaweł Krzysztof
4. Jabczyński Mateusz
5. Krasińska Joanna
6. Krzysik Edyta
7. Kuczera Marta
8. Leks Marcin
9. Machnik Elżbieta
10. Molęda Agnieszka
11. Piątek Paweł
12. Pochopień Radosław
13. Ptak Arkadiusz
14. Ramos Bartosz
15. Rarok Piotr
16. Roździński Paweł
17. Smajda Michał
18. Smętek Mateusz
19. Szkatulny Agnieszka
20. Wójcik Iwona
21. Załęcki Wojciech
22. Zawiska Martyna


powrót