MENU


• Wstęp »

• Galeria 01 »
• Galeria 02 »
• Galeria 03 »
• Galeria 04 »

• Giełdy »
• Ogłoszenia »

OPIS

Po najechaniu na link pojawi się krótki opis zawartości danej strony (oprucz Netscape:).

KONTAKT


• E-mail »

strona główna

Witam serdecznie na mojej stronie "Galeria odznak klubów sportowych" poświeconej kolekcjonowaniu odznak polskich i zagranicznych klubów sportowych.

Strona ta powstała pod koniec 2003 roku jako wynik mojej fascynacji odznakami piłkarskich klubów polski i świata.

Moje zainteresowanie odznakami sięga lat osiemdziesiątych, kiedy to jeżdżąc na mecze Łódzkiego Widzewa kupowałem je w sklepiku przy stadionie. W ten sposób zgromadziłem część prezentowanej na mojej stronie kolekcji.

Następnie przez wiele lat odznaki te leżały i czekały na kolejny impuls abym się nimi w sposób należyty zainteresował. Impuls taki przyszedł w 2003 roku, gdy surfując po Internecie wszedłem na strony poświęcone odznakom sportowym w tym na stronę www.odznaki.prv.pl .

Wówczas to ponownie zacząłem powiększać moją kolekcję, wymieniając i kupując za pośrednictwem Internetu oraz uczestnicząc w giełdach pamiątek sportowych w Warszawie.

W chwili obecnej moja kolekcja liczy około 100 odznak w tym około 50 odznak reprezentujących Łódzki Widzew. Mam nadzieję, iż stronę tą będą odwiedzały osoby zainteresowane kolekcjonowaniem odznak klubów sportowych jak również kibice Łódzkiego Widzewa a zwięzłe opisy pozwolą kolekcjonerom na skuteczniejsze poszukiwanie brakujących egzemplarzy.

W galerii 1 króluje Łódzki Widzew, w galerii 2 znajdują się odznaki klubów grających w I i II lidze piłki nożnej w Polsce, galeria 3 jest poświęcona odznakom lig niższych natomiast galeria 4 zawiera odznaki zagranicznych klubów sportowych.

Na stronie będą również zamieszczane informacje o terminach giełd pamiątek sportowych na terenie Warszawy i w miarę możliwości innych miast.

Wspaniała historia łódzkiego Widzewa jest trwale dokumentowana m.in. w postaci pięknych odznak. W ilości wydanych odznak Widzew Łódź bardzo pozytywnie wyróżnia się na tle innych klubów piłkarskich w Polsce, co jest niewątpliwie zasługą wspaniałych i oddanych kibiców. Świadczyć o tym może chociażby ilość fan klubów i wydanych na ich cześć w pracowni Pana Zbigniewa Bożka odznak. Wiem, że zgromadzenie wszystkich odznak Łódzkiego Widzewa może mi zając wiele lat, ale wydaje mi się, że warto.

Jeżeli moje strony poświęcone odznakom Widzewa Łódź wzbudzą Wasze zainteresowanie to proszę o kontakt. Czekam na wszelkie spostrzeżenia (te negatywne również) oraz ewentualne informacje w przedmiocie dat wydania odznak zamieszczonych na mojej stronie.

Pozdrawiam!!!
Dariusz Król

POLECAM


Najlepsze strony kolekcjonerskie

Biuro Ochrony Witryn Internetowych

Odznaki sportowe

WŁASNE
© - 2004 FotoWeb studio
Protected by BOWI Group