Webring Jurajski

WEBRING

"NAJLEPSZE JURAJSKIE SERWISY INTERNETOWE"

- co nowego

31 grudnia 2009 Ze względu na zmianę domeny serwisu www.jura.art.pl na www.it-jura.pl dokonana została aktualizacja danych. 
4 kwietnia 2003 Do Webringu dodany został kolejny serwis internetowy: Jurajska Strona Alferka. To już 7 uczestnik! I oby było ich coraz więcej. Zapraszamy

Ponadto od dziś oprócz funkcjonującego już Czata zapraszamy do pozostawiania swoich postów w Forum, które przeszło pomyślnie testy. 
Mamy nadzieję, że Wasze opinie na przeróżne tematy związane z Jurą i nie tylko zbudują pokażą Internautom pewien niezależny od nas obraz Jury. 

26 lutego 2003 Ranking najlepszych jurajskich serwisów internetowych został skorygowany po zaistnieniu w nim 6 witryn. Ma to na celu poprawienie czasowej dotychczasowej oceny witryn, które pojawiły się jako pierwsze.
18 lutego 2003 Dodany został kolejny serwis Biura Usług Turystycznych Dolina. 
10 lutego 2003 Webring ma już 5 uczestników. Nowym serwisem dodanym dzisiaj jest serwis Ojcowski Park Narodowy www.opn.most.org.pl .  
4 lutego 2003 Dzisiaj dodany został kolejny portal. Tym razem jest to prowadzony przez Związek Gmin Jurajskich serwis www.jura.info.pl 
28 stycznia 2003 Startujemy! 
Regulaminowo w ciągu 7 dni w serwisach uczestniczących w webringu pojawią się pierwsze informacje.
Stan obecny wykazuje trzy serwisy: Jura.art.pl, JuraPolska,com i Portal Olsztyński, których autorzy są zarazem pomysłodawcami Webringu. 
Jednakowa jak na razie ocena tych stron, po włączeniu się dodatkowych uczestników ulegnie weryfikacji.

Już od dziś zapraszamy do dodawania stron. To Wy budujecie ten serwis. 
Niech zatem moc będzie z Wami :-)

Dziś dodana została również strona z której można pobrać kod bannerów promujących webring. Jeśli chcesz rozpropagować wiedzę o Jurze, nawet nie należąc do webringu umieść jeden z bannerów ze strony zareklamuj nas na swojej stronie.
Jeśli lubisz bawić się grafiką możesz również przesłać nam propozycję swoich bannerów promujących webing. ZAchęcamy do zabawy

22 stycznia 2003 Docierane są niektóre elementy. Ponadto webring zostaje rozszerzony o jurajski czat oraz o stronkę informacyjną którą właśnie czytasz. Zamieszczona została również strona, na której mamy nadzieję, wkrótce pojawi się Forum Jurajskie. 
Ponadto zaczynają funkcjonować dostępne do obejrzenia statystyki w Stat4U i "łatwa domena", pod którą znajdziecie ten webring:

www.jura.of.pl 

Pomysłodawcy liczą, że miejsce to stanie się ostatecznie najpopularniejszym miejscem wymiany informacji i kontaktów między Internautami mieszkającymi na terenie Jury, lub po prostu interesujących się naszym regionem. 

 

13 stycznia 2003 Po wielu rozmowach i uściśleniach po raz pierwszy w sieci WWW pojawił się jeszcze w wersji testowej Webring Jurajski, będący jednocześnie rankingiem najlepszych serwisów internetowych o Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej.

Webring | Regulamin | Dodaj stronę | Czat | Forum | Nowości | Kontakt | Zareklamuj nas