Strona główna Historia klubu Zawody Zawodnicy Galeria Chat Forum Kontakt

      Księga gości

JUDO

 

Aktualności

10.VIII.2002 - SaPo załatwił te słoneczka z Gadu-Gadu, które pokazują aktualny status. Mam nadzieje że komuś to się przyda. Strona zostanie uaktualniona po moim powrocie z obozu. I oczywiście nastąpiły małe zmiany kosmetyczne. Jeśli macie jakieś sugestie co do strony prosimy o kontakt. Z góry dziękujemy.
26.VII.2002 - Minimalnie poprawiony został dział Zawody. Teraz dostępna jest jeszcze inna wersja tej strony. Różni się ona od tej pierwszej rozmiarami(226,38KB) i wyglądem ( kolorowa i i wyniki są w tabelach). Aby ją pobrać trzeba kliknąć tutaj prawym klawiszem myszki i wybrać Zapisz element docelowy jako... . Chyba, że ktoś z odwiedzających tę stronę posiada szybkie łącze to może normalnie oglądać tę strone. I są dostępne nowe zdjęcia w dziale galeria.
10.VII.2002 - Nareszcie został uzupełniony dział Galeria. Niestety ze względu na to iż mój skaner nie jest najlepszej jakości, wszystkie zdjęcia trzeba było rozjaśniać. Jeśli ktoś z Was posiada szkice jakiś technik (np. rzutów) i chciałby umieścić je na stronie to nie ma sprawy.

27.VI.2002 - Już nie długo zostaną umieszczone zdjęcia grupowe. Nasz klub zajął II miejsce w międzynarodowych zawodach w Wittenburgu, w Niemczech. Wyjazd ten był możliwy dzięki pani Agnieszce Pierzchalskiej za co wszyscy serdecznie dziękujemy. Indywidualne osiągnięcia naszych zawodników można obejrzeć w dziale Zawody.

16.VI.2002 - Została dodana tabela z aktualnościami. Jeśli ktoś posiada jakieś ciekawe zdjęcia związane z judo ( z zawodów lub jakiś obozów) i chciałby je umieścić na stronie to nie ma żadnego problemu. I jeszcze mała prośba : wpisujcie się do księgi gości bo po to ona jest.

15.VI.2002 - Są najnowsze wyniki z ostatnich zawodów

Jeśli ktoś z Was chce pomóc to może pisać na adres kkonrad@plusnet.pl

lub mój nr. 3773670

Specjalne podziękowania dla SaPo ( 391370 za pomoc w wgrywaniu strony na serwer

i Aleksandrze Gostomskiej za dostarczenie zdjęć z obozów.

To miejsce czeka na twoja reklamę

Ilość odwiedzin od dnia 11.VIII.2002 :