Strona z komiksem Garfield'a po polsku, śmieszne obrazki, kot Garfield w odcinkach, pies Odie i ich pan Jon.

 
komiks Garfield
pierwszy   poprzedni     losowy     następny   ostatni

Przygotowanie pasków: Michał Cieśla  >>> Przejdź na moją stronę

   Mam nadzieję iż, podobają się wam obrazki z Garfieldem w odcinkach, moim ulubionym komiksem w formie pasków po polsku. Kolekcja rozrasta się wciąż o nowe odcinki.

   Garfield to taki gruby leniwy kot który lubi dobrze zjeść, dokuczyć swemu panu Jonowi i psu o imieniu Odie. Nie oszczędza także pająków. Ma wiele przygód, w których, mierzy się z przeciwnościami losu - najczęściej głodem i zbyt krótkim snem (kilkanaście godzin dziennie). W raz z Garfieldem często występują: pies Odie, pani weterynarz Liza (Elizabeth, ukochana Jona), denerwujący kot Nermal, Arlene wybranka Garfa z którą nie zawsze się dogaduje, Pooky przytulnka naszego. Lyman, kolega Jona od którego dostał Odiego. Garfield przeżywa także wiele perypetii ze swoimi sąsiadami, listonoszem, "złymi psami", ptaszkami, rybkami i innymi osobnikami. Stałe miejsce w komiksie mają także myszy, telefon oraz telewizor ("kreskówki się same nie obejrzą"). Bardzo znane są także, występy Garfielda na płocie (przed publicznością) które często kończą się gwizdami lub obrzuceniem różnymi przedmiotami ;). Przygotowuję nowy serwis: Świat Garfield'a gdzie już niedługo będzie można oglądać paski komiksu poukładane w kategorie tematyczne (pająki, myszy, urodziny itp.)

   Będę się starał na bieżąco dokładać komiksy z garfield'em, tak by można było spędzić wiele zabawnych godzin z tym uroczym kiciusiem.

Ostatnie aktualizacje:

KONTAKT: michaelsoft@op.pl