Świętastyka

Saint Trek

strona głównafantastyka na wesoło

Saint Trek


Saint Trek

Wprowadzenie

Saint Trek IV

Trailer

Część I

Część II

Archiwum Inkwizycji

Rasy Heretyckie

Galeria Inkwizycji

Seriale

Deep Church 9

V.S.S. Pilgrim


powrót do Świętastyki
powrót do Saint TrekNa gwiezdnej pielgrzymce

Kosmos - ostateczna świętość. Tutaj opisane są pielgrzymki statku kosmicznego Angelprise. Jego misją jest nawracanie dziwnych nowych światów, przynoszenie wiary w Boga nowemu życiu i cywilizacjom. Dzielne podążanie tam, gdzie żaden święty jeszcze nie dotarł...


Witajcie bracia!

Wierni i obywatele Kościoła Zjednoczonych Planet! Kadeci Świętej Floty! W miejscu tym znajdziecie arcyciekawe dzieje biskupa Jamesa T. Korka, chwalebne losy wielebnego Paycarda, poznacie prawdziwe powody pielgrzymki statku kosmicznego V.S.S. Pilgrim oraz tajemnice Deep Church 9 i korytarza Wormholy. Siadajcie i módlcie się, a będzie wam wybaczone!


Nowości:

V.S.S. Pilgrim - epizod 0 - część II - druga część przygód załogi gwiezdnego pielgrzyma

Deep Church 9 - odcinek 7 - Śmierć szybka jest

Galeria Inkwizycji - przedstawiamy załogę statku Angelprise, Jean-LOOK Paycarda oraz Klangonina Woofa

Saint Trek IV - Pielgrzymka do Domu - część II


Saint Trek IV - to pełnometrażowy film tekstowy, który przeniesie was w zamierzchłe czasy, gdy statek V.S.S. Angelprise pod wodzą biskupa Jamesa T. Korka odkrywał nowe, nieznane światy, nawracał cywilizacje i wlatywał tam, gdzie żaden statek wcześniej nie wleciał.

Deep Church 9 - Samotny kościół na peryferiach znanego kosmosu, korytarz Wormholy i cała banda Dżem Hadar na głodzie - czy biskup Benjy Fiasko, matka Kora, bioenergoterapeutyk Julek Bashar, Szef, Otto, Skwarek i inni mieszkańcy Deep Church 9 poradzą sobię z taką wielką kupą... kłopotów?

V.S.S. Pilgrim - Kapitan Kaśka i cała reszta załogi statku V.S.S. Pilgrim staje do walki z knowaniami Szatana i nie poddaje się nawet, gdy kończą się chipsy...

Galeria Inkwizycji - ściśle tajne archiwum zawiera nieznane wcześniej zdjęcia z dziejów Świętej Floty i dane o rasach zamieszkujących parafię Alfa i nie tylko.


Tajne plany:

Trzecia część epizodu zerowego Pilgrima jest w trakcie dopracowywania. Niedługo trailer drugiego sezonu Deep Church 9, może także nowe ilustracje do Galerii Inkwizycji.
Góra Strony

www.sfiction.of.pl
fantastyka na wesoło

hotel warsaw hotel krakau hotel cracow warszawa hotel hotele kraków noclegi pomorskie
Caracas hotels reservations Asuncion hotels reservations