Świętastyka

Saint Trek

strona główna
saint trek


Archiwum Inkwizycji

Galeria Inkwizycji

<< strona główna
<< saint trek

Zdjęcia wykonane przy użyciu aparatu fotograficznego "Chochlik" (wersja "color" - z trzema chochlikami w środku - super technika polegająca na tym, że każdy maluje w innym kolorze).

Copyright (c) 2001-2003 by Magness
(6kB)Niesamowicie dzielna załoga statku Angelprise (zdjęcie wykonane podczas misji tępienia pogańskich wierzeń celtyckich).

Załoga statku Angelprise C

I oczywiście: biskup Jean-Look Paycard, sławny kapitan sławnego statku - Święta Flota chce, aby uznano go za świętego jeszcze za życia!

Sławny biskup Jean-LOOK PaycardDżem Hadar (c) by Wytwórnia Wyrobów Wieloowocowych DOMINION

Dżem Hadar
z dodatkiem Białego Tetracelu
uczyni z ciebie TYGRYSA!

Sławny na całą parafię Alfa (a także poza nią) biskup Jean-Look Paycard jest dzielnym dowódcą statku kosmicznego Angelprise, którego misją jest nawracanie światów na Jedynie Słuszną Wiarę. W pewnym okresie czasu znany też był jako Locatus i był podstępnym członkiem kolektywu FORK. W tym okresie przytył i nauczył się jeść rękami. Innego razu z kolei połączył się z kosmiczną energią teleportując się poza Angelprise. Oczywiście wszystko dobrze się skończyło gdyż Bóg czuwa nad swoimi wiernymi sługami (szczególnie jeśli są biskupami). Jean-Look Paycard, który płaci tylko kartą kredytową i zawsze dobrze wygląda jest znanym aktorem. Grał w takich filmach jak Moby Dick, czy też Opowieść Wigilijna (oraz niedawno w X-Menie 2). Używa pseudonimu Patric Stuart, ale tak naprawdę nazywa się oczywiście Jean-Look Paycard.

Dzielny biskup Paycard

Klangonin Woof, zwany też panem Woofem znany jest jako jedyny Klangonin, który (zapewne dla żartu) przeszedł na Jedyną Słuszną Wiarę. Jako wyznawca Jedynego Słusznego Boga został oficerem na Angelprise, później przeniósł się na Deep Church 9, gdzie dowodził Desaint, a potem to znów powrócił na anielski statek. Dielnie włada batletem, nożem i wszelakim innym klangońskim ekwipunkiem (i w ogóle wszelkim ekwipunkiem bojowym), jest też dobry w walce wręcz (miał zagrać w biografii "Smok" Bruca Lee, ale producent stwierdził, że jest za wysoki).

Równie dzielny proboszcz Woof

Symbol Kościoła Zjednoczonych Planet, czyli galaktyka na tle krzyża ukazuje nam jak wielka jest potęga wiary. Jeden symbol jednoczy tysiące... hmm... setki... no dobra 97 światów. Tutaj napotykamy na drobny problem. Papież bowiem obstaje, że liczba ta wynosi 99 czemu zaprzecza Główny Inkwizytor Kościoła. Zatem symbol ten łączy pod sobą 97 lub 99 światów! "A to jeszcze nie koniec" - jak powiedział kiedyś James T. Kork wyłowiwszy z rzeki drugą zardzewiałą puszkę.

Kościół Zjednoczonych Planet

Znak Świętej Floty - krzyże na tle gwiazd i dwa kłosy zboża to ważny symbol jedności rolników z bogiem. Wiąże się z pierwszymi akcjami kolonizacji obcych planet przez ludność głęboko wierzącą (więcej szczegółów w książce "Planety więzienne" Richarda Alacatraz).

(8kB)

Spooky koncentruje się przed wejściem do Santanetu w celu odszukania tajnych stron internetowych. Akcja o kryptonimie "www.HOTGIRLS.com".

Spooky przed komputerem (7 KB)
Autor rysunku nieznany

Statek V.S.S. Angelprise podczas niebezpiecznej i ściśle tajnej misji o kryptonimie "Majorka" (która polegała na odwiezieniu papieża na wyspę na której chciał spędzić wakacje).

18KB - Statek Angelprise

Kościół Deep Church 9 oraz logo serialu poświęconego jego załodze:

Saint Trek: Deep Church 9

Stacja DC9

Jak widać nawet sławny statek Desaint zostaje czasem zmuszony przez bluźnierczych klangonów do wodowania. Jednak ręka Boga czuwa!

Ręka Boga i statek kosmiczny V.S.S. Desaint (27 KB)

A jeśli już mowa o statku Desaint, to należy wspomnieć, że jego załoga nie poddaje się nawet ścigana przez licznych klangonów i wciągana przez Czarną Dziurę (chcieli się poddać, ale radio się zepsuło). Na ratunek spieszy im już V.S.S. Angelprise, ale to już z innej bajki.

Czarna Dziura i statek kosmiczny V.S.S. Desaint (14 KB)

<< strona główna
<< saint trek
www.sfiction.of.pl
fantastyka na wesoło

hotel warsaw hotel krakau hotel cracow warszawa hotel hotele kraków noclegi pomorskie
Caracas hotels reservations Asuncion hotels reservations