directory Born To Die'zine - nowa odsłona...

To już piąty raz, podwoje podziemia zostały otwarte, a z ich czeluści ku światłu powszechnego chaosu wypełza demon. Piąty już raz będzie targał wasze obolałe ciała, żywiąc się waszym bólem i strachem. I nie pomogą wam żadne zmasowane ataki egzorcystów. Dziś grzechy nie zostaną wam zapomniane. Za potworem podąża armia morderców, od dawna wyklętych przez ludzkość, plemię otulone lodowatymi ramionami śmierci, w metalowej stali i płaszczu mroku. Oto imiona tych, którzy tym razem powierzyli nam swoje sekrety, zamiary masowej zagłady: PYAEMIA, LEVIFER, VLE, TYPHOID, CRYPTOHOWL, CHARNEL HOUSE, DISINFECT, INNER FEAR, VALINOR, ANTARES, SOLEKHAN, DEMIMONDE, DAMNABLE, AZARATH, MANGLED, DEMENTOR, ANASARCA, BEHEADED, EVOLUTION, IMMEMORIAL, FLESHTIZED, GOREROTTED, RESURRECTED, RESUSCITATION, PHANTASMAGORIA, NECROSCOPE' zine, BRUTAL VOMIT ' zine, TWISTED TOWER DIRE. Swoją tułaczkę po zaoceanicznych ziemiach, skrzętnie spisał dla nas Robbe z PYAEMIA. Uważacie, że trasa to wczasy?! Na pewno nie dla podziemnej kapeli. Przestudiowaliśmy kupę materiałów, co skrupulatnie zanotowaliśmy w (demo)nologii, jak również w papierzakach. Kilkadziesiąt stron formatu A5, tak bardzo szanowanego przez wielu zbieraczy podziemnej makulatury. Całe tony zaklęć rzuconych przez muzycznych tułaczy, twórców historii metalowej sztuki. To nie ich powinieneś się bać, ani tym bardziej pieczar ociekających gorącą lawą - najgorsze jest codzienne przemierzanie pustkowia nicości. Dotknijcie sztuki, by się przekonać, jak bardzo jej chcecie. To papierowe ścierwo dostępnej jest również w Pagan Records oraz Redrum Distro Pytajcie o ich katalogi wysyłkowe!!!!!


Uaktualnienia:

z 20.02.2004 r.

Przecieki

Demo(no)logia
KSIĘGA GOŚCI:

(guestbook)

WPISZ SIĘ DO KSIĘGI !!!

(sign the guestbook)

ZOBACZ KSIĘGĘ.

(look the guestbook)Metal Music Centre


stat4uWSPIERAMY!!!:


NOWE WCIELENIE...

BORN TO DIE “I am Death Incarnate!” - compilation vol1.

Blisko 70 minut brutalnej po skrajności umysłowej przysfajalności metalowej muzyki. Seryjni mordercy, od dawna skazani na śmierć, kontynuują swoje krwawe dzieło zniszczenia. Istny gwałt na ośrodkach słuchowych, deprawacja szarego mózgowia, okaleczanie ciał spowitych w spazmatycznym tańcu. Odór zgnilizny nie pozwalający na swobodne oddychanie. Rzeźnia w twoim domu! Ucieleśnienie najgorszych nocnych koszmarów. Sprawdź ile jesteś w stanie wytrzymać?! SIT DOWN STRIKT (Bel); BEHEADED (Mal); SOILS OF FATE (Swe); RESURRECTED (Ger); PYAEMIA (Hol); ENTHRALLMENT (Swe) DRAIN OF IMPURITY (Aus); INIQUITY (Den); RESUSCITATION (Bel); INHUME (Hol); MORTIS DEI (Pol); FLESHTIZED (USA); TYPHOID (Slo); BLOODBOIL (Hol); AZARATH (Pol); RECTAL SLUDGE (Pol); SCYTHE (Ger); BILE (Hol); DISINFECT (Ger);. RELENTLESS (Swe). Całość wypalona na CDr, z czarno-białą okładką zawierającą cover oraz wszelkie najistotniejsze info odnośnie zamieszczonych zespołów, plus naklejka. Dobre, równe brzmienie! Płytkę można nabyć za jedyne 8zł lub 3$!!!

Zamówienia ślijcie do Skowrona!!!

adresy poniżej...

Exchange of course be possible, but you write first!!!


.... ten tekst jest zwykłym zapychaczem!!! Wstawiłem go po to, aby nikt nie pomylił mojej szlachetnej fizjonomii z pozostałymi osobami... jakby ktoś chciał podzielić się swoją twórczością z nami to niema sprawy. Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę. I tak Skowron, jakby ktoś jeszcze nie wiedział gustuje we wszelkich przejawach DEATH METALU. Natomiast Gnom wprost uwielbia wszelkie zespoły firmujące się szyldem HEAVY METAL oraz różne klimaty i niezidentyfikowane dźwięki!!! Resztę należy kierować do mnie...

Art.


Artur Grabowski; ul. 11 Listopada 54/25; 21-200 Parczew

borntodie@wp.pl

Skowron.

Mariusz Skowroński; ul. 11 Listopada 68/3; 21-200 Parczew

ascaris@friko3.onet.pl

Gnom.

Paweł Grabowski; ul. Kosmonautów 48; 21-200 Parczew

gnomes@wp.pl

Uzi. - www

borntodie@free.of.pl


"...Co "minęło" ? - Myśl głupia, prostacza; wszak mijanie a nicość - to samo oznacza ! Na cóż tworzenie wieczne, na cóż uganianie, jeśli stworzone pada w nicości otchłanie ?! "Przeminęło !" - doprawdy powiedzieć trza śmiało: co minęło - właściwie nigdy nie istniało, jeno tą złudą bytu kręciło się w kole ! Już ja wieczystą pustkę w zamian tego wolę."

Mefistofeles - "Faust" J.W.Goethe.

Uaktualnienia:

08.02.2004

Dzisiaj zaznacie niszczycielskiej mocy PARRICIDE! Nie dawno na rynku ukazał się ich nowy długograj, który wręcz zabija. Dłuższe gadanie jest zbędne, więc odrazu startujcie do wywiadu.

06.02.2004

Jak widać, mamy pewne problemy z serwerem, i trzeba będzie jakoś usestymatyzować nasze uaktualnienia. Chwilowo musem będzie przemęczyć się z tą sytuacją. Postaramy się lekko przebudować stronę. Narazie możemy tylko powiedzieć SORRY!

21.01.2004

Tym razem, Gnomidło przygotowało nie lada gratkę przede wszystkim dla miłośników thrashu i starej gwardii w postaci wywiadu z polskim MONASTERY. Dlaczego? A przypominasz sobie taką nazwę przewijającą się przez prasę oficjalną w ostatnich latach? NIE?! No i to jest właśnie Twoja odpowiedź. Ten wywiad to konieczność!

18.01.2004

Wczoraj doszły dwa wywiadyk jak zapewne zauważyliście. Myślę, że ciekawe, szczególnie ten z jedyn z edytorów z naszej rodzimej sceny. Czasami warto się dowiedzieć, jak to jest działać, nie tylko będąc muzykiem. Na stronie startowej widnieje banerek Encyklopedii Rockowo - Metalowej, której staliśmy się patronem medialnym. Zachęcam każdego z naszego underku, do wpisania się na listę jestestwa muzycznej sceny.

10.11.2003

RZEŹNIA - prawda, że to słodko brzmi. Ale sama muza ze słodkością wiele wspólnego nie ma! Morderstwo w biały dzień na oczach tłumu. Warto sprawdzić he he.

29.10.2003

I stanął smok przed mającą rodzić niewiastą, a skoro porodzi.... Tak można być krótko skwitować wywiad z SUPREME LORD. Death Metalowa Bestia przebudziła się na dobre. Spórbujcie ją powstrzymać he he he!

15.10.2003

Trzymajcie się mocno gaci, bo przed Wami SPAWN OF POSSESSION! Jakby kto nie wiedział, to zdrowi masakratorzy. Denis wyjaśni Wam całą resztę

11.10.2003

Ano mamy weekendzik! I jako, że mam dobre serduszko he he, to postanowiłem Wam podarować sporą porcję informacji, gdybyście przypadkiem mieli spędzić najbliższe godziny w domu. Fajne z nas chłopaki co?! Narażam swoje cenne impulsiki ku Waszej - mam nadzieję - uciesze! No to przeglądajcie stronice!

25.09.2003

Jak widzicie, uderzyliśmy ze sporą dawką nowych wywiadów. EBOLA i 7th NEMESIS to potężne uderzenie muzy śmierci, natomiast STURM to trochę dziwne granie, uderzające w specyficzne gusta. Jednak, i ich również warto sprawdzić!

31.08.2003

Dwie formacje death metalowe na pożarcie maniakom brutalnego łojenia. Poniekąd dobrze znany podziemniakom STILLBORN i młodziutki, zupełnie nowy REDEMPTOR. Dziś grzech i bluźnierstwo stawi czoła bardziej poukładanemu graniu. I choć to nie sport, sami oceńcie, kto bardziej monstrualny i kto większe szanse posiada na zawładnięcie Waszymi duszami he he - o ile już ich komuś nie zaprzedaliście!

21.08.2003

Artur przygotował Wam dzisiaj wywiadzik z polskim bandem. Podobno mocno obiecująca ekipa. A w zanadrzu mamy całą masę innych materiałów, które wrzucimy już niebawem he he.

14.08.2003

Czujecie ten swąd zgnilizny. Tak śmierdzi kostucha. Dziś CHAMBER OF SHRED pozwoli Wam poczuć lodowaty dotyk jej dłoni. Skostniałem palce uchwycą Wasze gardła tak, by nie wydostał się nawet najcichszy jęki błagania o litość. Death Metal = Życie!!!

02.08.2003

Hello maniax! Oto na stronce świerzutki, choć trochę odleżany wywiad z HELL-BORN. Pewnie wiecie, że ten zespół jeńców nie bierze, więc biegnijcie po zbroję, by bestia nie połknęła Was za jednym ukąszeniem. Miłej lektury!

30.07.2003

No i jest kolejny wywiad na stronie. Tym razem z niemeckimi brutalami z DOOMSTONE. Grają oni o tyle ciekawą muzę, że nie łatwą w odbiorze, a bardziej wymagającą skupienia podczas jej odsłuchu. Poczytajcie moją rozmowę z Erickiem, a może akurat zaczniecie szukać ich materiałów.

27.07.2003

Przygotujcie swe serca, by kolor czerni poznały. Ukojcie dusze, by zrozumienie nieznanego przyjąć chciały. Dziś wywiad z TENEBROSUS - diabłami z Metal Mind. Jak zauważyliście, powoli zmieniamy wygląd naszej stronicy. Już nie musicie wytężać wzroku by odczytać wywiad w spokoju. Hail Tomash! Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie, i w miarę możliwości, postaramy się eliminować "złe" strony naszego ścierwa!

23.07.2003

Mięso, świerze mięso rzucili!!!!!!!!!! No brutale, paszcze zatopić w wywiad i pokazywać wściekłe kły! Dziś NECROPSY.

22.07.2003

Starczy tego biwakowania, trzeba trochę przyjebać konkretnymi materiałami. Dzisiaj oprócz przecieków, dwa wywiady z polskimi ekipami - ELYSIUM & SERPENTIA. Jeżeli jeszcze nie zdążyliście sprawdzić ich muzy, to zacznijcie od wywiadziorów, i marsz do sklepów!!!!

19.07.2003

Dzisiaj przynajmniej garść nowinek z metalowego świata. Chciałbym Wam bardziej dogodzić he he, ale...

16.07.2003

Pewnie zauważyliście, że kilka dni się nic nie działo na stronce, ale jest lato, i trzeba było coś ze znajomkami wypić he he. Dzisiaj nowa porcja materiałó. Między innymi rozmowa z QUO VADIS. Warto sprawdzić ten materiał he he!!! Reszta, jak dobrze pójdzie, to już jutro.

11.07.2003

A jednak coś drgnęło, i muzycy zaczynają odsyłac gotowe wywiady. Może to wpływ niekorzystnej pogody na letnie leniuchowanie? Ale dla nas to przecież dobrze!

10.07.2003

Trochę zwolniliśmy tempo z wywiadami, bo nasi rozmówcy w większości korzystają z wolnego czasu, i nie zawsze można ich zastać w domu. Ale dzisiaj postaramy się to trochę nadrobić rozmową z liderem THALARION.No to Rock'n'roll!

04.07.2003

A demony dańczą karmiąc się strachem niewiernych. Drżyj zbłąkany umyłe. Parszywe myśli zawładną Twym zmysłem!

28.06.2003

Macie już dość ztęchlizny?! Nic z tego. Nie ma przebacz. Metalowych wieści część następna!!!!!!!!!!!!!

26.06.2003

Witam! Maniacy młocki, będą dzisaij ucztować, bo jest okazja poczytać wywiad z DEVILYN. Okazja tym bardziej, że ostatnio działo się sporo wokół tego zespołu. Bony przy okazji wyjaśnia kilka spraw związanych z tymi brutalami. Poza tym, musiałem obiedzić stronkę z wywiadami o trzy ostatnie, tylko po to, aby się Wam nie zapychała przy otwieraniu. Ale nie ma tego złego... bo wkrótce zostaną one zamieszczone na www.metalcentre.com. Kto nie zdążył, to niech tam czatuje na te materiały.

24.06.2003

Weekend minął, więc trzeba pocieszyć znowu Wasze skalane duszyczki nową porcją materiałó. Dzisiaj może nie przyjebiemy tak ostro, ale oprócz DEMIMONDE jest jeszcze HELLFIRE. Ten kto lubi urozmaicone granie, będzie zadowolony. Brutali zapraszam na kolejną wrzutkę he he.

20.06.2003

Chyba nie potrzebna Wam za bardzo jakaś długa nawijka w tym miejscu. Wiecie co wrzuciliśmy, i chyba tylko poczytać by wypadało co?!! he he.

17.06.2003

Krajowi wyznawcy śmierci. Mowa o VILGEFORTZ zaprezentowanym w świerutkim wywiadzie. Do tego masa innych metalowych fekaliów

16.06.2003

Trochę spuścizny metalowych demonów. Opisy najnowszych dzieł, bękartów tego świata!

13.06.2003

Diabły ze Stanów. EVIL INCARNATE. Mało znani, ale warci przestudiowania. Zatem, czytajcie!

12.06.2003

SUFFER THE CHILDREN!!!!! Nie ma lekko. Trzeba łykać stal, puki gorąca. I nie martwcie się o soki trawienne. Będziecie nimi wymiotować he he!!!!!

05.06.2003

Oj brutalnie dzisiaj, brutalnie! Dwa wywiady z death'owymi wymiotami. Oczywiście nie zapomnieliśmy o innych watrościowych materiałach.

05.06.2003

Dzisiaj na pożarcie wywiad z YATTERING oraz relacja z tegorocznej METALMANII. Poza tym demonologia i przecieki

03.06.2003

Jak nie było, tak nie było, a jak się wzięlismy do roboty, to od cholery materiałów macie do wertowania codziennie. Misterium czas zacząć!!!!

03.06.2003

Mało?! Oto jeszcze jedna porcja metalowych wieści. WYWIADY (PL.) - AFTERLIFE (pl.), VIGGEN oraz demonologia. Karmcie swoje skalane duszyczki he he!

03.06.2003

Hail! Dzisiaj porcja wywiadów po naszemu i w ich języku he he. Mam w chuj nowych materiałów, więc nie omieszkajcie częściej odwiedzać naszej szmatławej witryny!!!! WYWIADY (PL. i UK.) - TANKARD (pl.), VISCERAL BLEEDING (uk.), oraz DRAGON'S EYE (pl.)

05.05.2003

PRZECIEKI (PL. i UK.), WYWIADY (PL. i UK.) - MUTILATION (pl.), VLE (uk.), DEMO(NO)LOGIA (PL.). Resztę jutro...

15.04.2003

PRZECIEKI (PL. i UK.), WYWIADY (PL. i UK.), kapele INFERNAL MAZE (pl.), PREJUDICE (ukl.), DEMO(NO)LOGIA (PL.), PAPIRZAKI, IMPREZY, LINKI. By By.

4.04.2003

Cześć. Dużo materiału się uzbierało przez ten czas, Skowron słał, Art słał - ja nie bardzo miałem czas, Satyrka poganiała to się wziąłem.. :-) Zobaczcie: PRZECIEKI (PL. i UK.), WYWIADY (PL. i UK.), kapele LAND OF ANGER (pl.), PYORRHOEA (pl.), EMPTINESS (uk.), DEMO(NO)LOGIA (PL. i UK.), IMPREZY. Ave...

21.03.2003

Witam! Dzień słoneczny... ale co będę ściemniał, więc... PRZECIEKI (UK.), WYWIADY (PL.) kapelka MASTECTOMIA , IMPREZY. Jee...

10.03.2003

Cześć! Uaktualniłem PRZECIEKI (PL. i UK.), w dziale WYWIADY (UK.) formacja THRONEAEON (uk.), IMPREZY, LINKI. Pozdrawiam! UZI

Pisemko «» Przecieki «» Wywiady «» Demo(no)logia «» Papirzaki «» Galeria «» Imprezy «» Linki


© Born To Die'zine