WYJAZD DO KOZIENIC - 2/4 GRUDNIA 2005

Pierwszy grudniowy weekend minął nam pod znakiem wyjazdu do Kozienic.... W Kozienicach właśnie odbyło się pierwsze szkolenie członków KSCC. Szkolenie prowadziła Anata Sarna, trener organizacji 'Spotkania - Stowarzyszenie dla Edukacji i Kultury' i 'Centrum Edukacji Obywatelskiej'.

balony! balony!

Podczas tego szkolenia robiliśmy wiele rzeczy....
Udawaliśmy Picassa rysując swoje portrety (efekty zobaczycie już niedługo ? wszystko zostało uwiecznione!!!)....

balony!

tłukliśmy jajka, skakaliśmy przez przepaść...

balony!

a w sobotę wieczorem wylądowaliśmy na balu u króla.... A wszystko po to, aby lepiej się poznać i odkryć jakie mechanizmy działa w naszej grupie!!!

Oprócz dobrej zabawy wykonaliśmy też kawał dobrej roboty. Niedzielny poranek poświęciliśmy na zastanowieniem się nad działaniem Koła, nad jego mocnymi stonami oraz nad tym, co musimy jeszcze dopracować. Tą część prowadziła Agata Gruszecka z Koła.

balony! balony!

A z Kozienic wyjechaliśmy zmęczeni, ale w doskonałych humorach - z postanowieniem, oby więcej takich wyjazdów!!!

Świadkowie zdarzeń relacjonują:

Kasia Badowska:
"To były dwa dni. Dwa intensywne i efektywne dni, dzięki którym poznałam bliżej osoby współtworzące Koło Socjologii i wiele nauczyłam się o nas samych. W ogóle nie zauważyłam, jak mijały kolejne godziny. Na pewno nie zapomnę tego wspaniałego weekendu. Cieszę się, że tam byłam."

Agata Krakowiak:
"Był to pierwszy i udany wyjazd szkoleniowy koła socjologii w tym roku akademickim 2005/06. Wyjazd był dużą dawką wiedzy dla każdego. Dzięki inteligentnym zabawom,zaaranżowanych przez Anetę,nauczyliśmy się mechanizmu fynkcjonowania grupy. Ostatniego dnia,w niedzielę,skupiliśmy się na sprawach dotyczących ks.cc; jakie mamy możliwości rozwoju czy jak się dobrze zorganizować,by zrealizować nasze projekty.Cały wyjazd, powiedziałabym, że był integracyjno-szkoleniowy, ponieważ program głównie dotyczył pracy w grupie, zajmowania poszczególnych ról(postaw),jednocześnie poznawaliśmy indywidualne charaktery każdego z nas. Zdobyliśmy bardzo przydatną praktyczną wiedzę. Myślę,że każdy wypełnił zdobytą wiedzą kawałek siebie."

Więcej zdjęć już wkrótce!!!!