powrót

Rozkład jazdy prywatnej linii podmiejskiej
"POL-BUS"



Bydgoszcz-Barcin

  F + F + F + F + F + F + F + F
Bydgoszcz (R.Jag.-Floriana) 6.05 7.00 7.50 8.55 10.15 10.45 12.20 13.20 14.15 15.25 16.35 17.30 18.25 19.30 20.30
Bydgoszcz (ul.Kujawska) 6.08 7.03 7.53 8.58 10.18 10.48 12.23 13.23 14.18 15.28 16.38 17.33 18.28 19.33 20.33
Stryszek 6.15 7.10 8.00 9.05 10.25 10.55 12.30 13.30 14.25 15.35 16.45 17.40 18.35 19.40 20.40
Brzoza 6.17 7.12 8.02 9.07 10.27 10.57 12.32 13.32 14.27 15.37 16.47 17.42 18.37 19.42 20.42
Kobylarnia 6.20 7.15 8.05 9.10 10.30 11.00 12.35 13.35 14.30 15.40 16.50 17.45 18.40 19.45 20.45
Smolno 6.23 7.18 8.08 9.13 10.33 11.03 12.38 13.38 14.33 15.43 16.53 17.48 18.43 19.48 20.48
Antoniewo 6.24 7.19 8.09 9.14 10.34 11.04 12.39 13.39 14.34 15.44 16.54 17.49 18.44 19.49 20.49
Nowe Dąbie 6.25 7.20 8.10 9.15 10.35 11.05 12.40 13.40 14.35 15.45 16.55 17.50 18.45 19.50 20.50
Oburznia 6.27 7.22 8.12 9.17 10.37 11.07 12.42 13.42 14.37 15.47 16.57 17.52 18.47 19.52 20.52
Smogorzewo 6.28 7.23 8.13 9.18 10.38 11.08 12.43 13.43 14.38 15.48 16.58 17.53 18.48 19.53 20.53
Łabiszyn 6.30 7.25 8.15 9.20 10.40 11.10 12.45 13.45 14.40 15.50 17.00 17.55 18.50 19.55 20.55
Ojrzanowo 6.37 7.32 8.22 9.27 10.47 11.17 12.52 13.52 14.47 15.57 17.07 18.02 18.57 20.02 21.02
Augustowo 6.39 7.34 8.24 9.29 10.49 11.19 12.54 13.54 14.49 15.59 17.09 18.04 18.59 20.04 21.04
Kania 6.40 7.35 8.25 9.30 10.50 11.20 12.55 13.55 14.50 16.00 17.10 18.05 19.00 20.05 21.05
Barcin Wieś 6.44 7.39 8.29 9.34 10.54 11.24 12.59 13.59 14.54 16.04 17.14 18.09 19.04 20.09 21.09
Barcin D.A. 6.48 7.43 8.33 9.38 10.58 11.28 13.03 14.03 14.58 16.08 17.18 18.13 19.08 20.13 21.13
Barcin Lotników 6.50 7.45 8.35 9.40 11.00 11.30 13.05 14.05 15.00 16.10 17.20 18.15 19.10 20.15 21.15

F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
+ - kursuje codziennie

 



Barcin-Bydgoszcz

  + F + F + F + F + F + F + F +
Barcin Lotników 5.45 7.00 7.55 9.00 9.50 11.10 11.45 13.10 14.15 15.30 16.30 17.25 18.30 19.25 20.20
Barcin D.A. 5.47 7.02 7.57 9.02 9.52 11.12 11.47 13.12 14.17 15.32 16.32 17.27 18.32 19.27 20.22
Barcin Wieś 5.51 7.06 8.01 9.06 9.56 11.16 11.51 13.16 14.21 15.36 16.36 17.31 18.36 19.31 20.26
Kania 5.55 7.10 8.05 9.10 10.00 11.20 11.55 13.20 14.25 15.40 16.40 17.35 18.40 19.35 20.30
Augustowo 5.56 7.11 8.06 9.11 10.01 11.21 11.56 13.21 14.26 15.41 16.41 17.36 18.41 19.36 20.31
Ojrzanowo 5.58 7.13 8.08 9.13 10.03 11.23 11.58 13.23 14.28 15.43 16.43 17.38 18.43 19.38 20.33
Łabiszyn 6.05 7.20 8.15 9.20 10.10 11.30 12.05 13.30 14.35 15.50 16.50 17.45 18.50 19.45 20.40
Smogorzewo 6.07 7.22 8.17 9.22 10.12 11.32 12.07 13.32 14.37 15.52 16.52 17.47 18.52 19.47 20.42
Oburznia 6.08 7.23 8.18 9.23 10.13 11.33 12.08 13.33 14.38 15.53 16.53 17.48 18.53 19.48 20.43
Nowe Dąbie 6.10 7.25 8.20 9.25 10.15 11.35 12.10 13.35 14.40 15.55 16.55 17.50 18.55 19.50 20.45
Antoniewo 6.11 7.26 8.21 9.26 10.16 11.36 12.11 13.36 14.41 15.56 16.56 17.51 18.56 19.51 20.46
Smolno 6.12 7.27 8.22 9.27 10.17 11.37 12.12 13.37 14.42 15.57 16.57 17.52 18.57 19.52 20.47
Kobylarnia 6.15 7.30 8.25 9.30 10.20 11.40 12.15 13.40 14.45 16.00 17.00 17.55 19.00 19.55 20.50
Brzoza 6.18 7.33 8.28 9.33 10.23 11.43 12.18 13.43 14.48 16.03 17.03 17.58 19.03 19.58 20.53
Stryszek 6.20 7.35 8.30 9.35 10.25 11.45 12.20 13.45 14.50 16.05 17.05 18.00 19.05 20.00 20.55
Bydgoszcz (ul.Kujawska) 6.27 7.42 8.37 9.42 10.32 11.52 12.27 13.52 14.57 16.12 17.12 18.07 19.12 20.07 21.02
Bydgoszcz (R.Jag.-Floriana) 6.30 7.45 8.40 9.45 10.35 11.55 12.30 13.55 15.00 16.15 17.15 18.10 19.15 20.10 21.05