Witraże które produkujemy to miła dla oka dekoracja wnętrza pokoju, kuchni czy łazienki. Na stronie  przedstawiliśmy oferowane przez naszą firmę różne  wzory witraży, którymi chcielibyśmy Państwa zainteresować, jesteśmy pewni że trafimy w Państwa gusta i będą mogli Państwo wybrać coś dla siebie. Nasze witraże wykonujemy dbając o ich jak najlepszą jakość stosując materiały najwyższej jakości.

Wszystkie zaprezentowane wzory witraży, wykonujemy zarówno w technice witraży naklejanych (Decra Lead) jak i w technice Tiffany (witraż oryginalny). Witraże oryginalne wykonywane są ze szkła amerykańskiego barwionego, tradycyjną techniką wynalezioną w XIX wieku przez Luisa Tiffanego.

Produkujemy także lampy witrażowe Tiffany, które podobnie jak witraże oryginalne wykonywane są z barwionego szkła amerykańskiego, które jest produkowane w sposób i metodami takimi jak 100 lat temu (jest to szkło ręcznie formowane).

W swojej ofercie  posiadamy blisko 200 wzorów lamp stojących, wiszących jak i podłogowych. Do kloszy posiadamy szeroką gamę podstaw z brązu.

Współpracujemy z wieloma zakładami meblowymi. Dla producentów mebli oferujemy atrakcyjne warunki zakupu i wysokie rabaty.

Zapraszamy do współpracy