APOGEE - Przepowiednie | Apokalipsa | Wiara


Wizja ojca Pio
"Godzina mojego powrotu jest bliska. Aniołowie Moi powołani do tego zadania będą uzbrojeni w miecze. Uwaga ich będzie zwrócona przeciw bezbożnemu.."
[ czytaj ]

Przepowiednia Jana Cieplaka
"Anioł na gwiazdy pokazał i rzecze: / Patrz, to wszechświata pisane są losy / I ręką Bożą rzucone w kolei tak, / Jak Bóg ułożył losy człowiecze."
[ czytaj ]

Noc czerwonego nieba
"Pewien indiański czarownik z plemienia Apaczów miał w latach dwudziestych XX w. cztery wizje będące zapowiedzą zagłady ludzkości. Dwie z nich już się spełniły."
[ czytaj ]

Przepowiednia św. Malachiasza
"Początek końca panowania kościoła katolickiego miał się rozpocząć od nagłej śmierci Papieża Księżyca, który miał rządzić bardzo krótko z powodu nagłej śmierci..."
[ czytaj ]

Dziesięć wielkich znaków końca świata
"Apostołowie postawili kiedyś Chrystusowi pytanie: >>Jaki będzie znak twego przyjścia i końca świata?<<. Szukając odpowiedzi, natrafimy w Piśmie Świętym na dwa znamienne fakty związane ze znakami końca świata..."
[ czytaj ]

Przygotujcie się na wielkie udręczenie i erę pokoju
Przemówienie Johna Leary'ego na spotkaniu w Filadelfii 7-go lutego 1997 roku.
[ pobierz ]

Proroctwo Michaldy
"Zbliżać się będzie do dwu tysięcy lat po śmierci Mesjasza, jak stanie się co się stać musi. Pierwej jednak dwie straszne wojny świat pustoszyć będą..."
[ pobierz ]

Znaki czasu
"Chcę ci coś przekazać, co czasami odczuwasz, lecz nie przywiązujesz do tego wagi by to napisać: są to znaki, które będą was prowadzić do Wielkiego Ostrzeżenia..."
[ pobierz ]

III Tajemnica Fatimska
"Wielkie karanie przyjdzie na ludzkość całą w drugiej połowie XX wieku, co wyraziłam już w La Salette przez dwoje dzieci - Melanię i Maksima, powtarzam dzisiaj wobec Ciebie..."
[ czytaj ]
Sonda Czy przepowiednie miały wpływ na Twoją wiarę ?
Zdecydowanie tak
Raczej tak
Raczej nie
Zdecydowanie nie

Archiwum sond
Firefox. Internet bez pop-upow!