ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

INTERNETOWE OFERTY PRACY:

Odnośniki do serwisów poświęconych poszukiwaniu pracy - można tam znaleźć zarówno oferty pracodawców, jak i osób poszukujących pracy, zarejestrować się jako poszukujący pracy oraz napisać i wysłać CV.
 
http://praca.onet.pl
Ogłoszenia o pracy wszystkich liczących się w Polsce agencji pośrednictwa pracy i banków kadr, wzory CV.
 
www.bestoferta.pl
Witryna poświęcona tematyce pracy dla studentów i absolwentów polskich uczelni, internetowa baza danych zawierająca oferty pracy, praktyk i stypendiów.
 
www.compujob.de/html/sprachen/pl
Praca bez granic, oferta firmy wspierającej ekspertów IT w szukaniu pracy w czołowych zachodnio-europejskich firmach.
 
www.cveurope.com
Zajmuje się międzynarodową rekrutacją; kandydaci mogą zamieścić swoje CV na stronie WWW, które jest udostępnione pracodawcom z wielu krajów, w tym Europy Zachodniej i USA. Strona w języku angielskim.
 
www.cvonline.pl
Internetowa baza danych, której usługi skierowane są zarówno do pracodawców, jak i osób poszukujących pracy. Polski dział większego serwisu obejmującego Europę środkową i Wschodnią.
 
www.geodezja.pl/praca
Zawiera oferty pracodawców i pracowników związane z geodezją. Umożliwia zamieszczanie własnych ofert.
 
www.praca.mp.pl
Giełda Pracy dla lekarzy.
 
www.ieg.ida.cjb.net
Giełda pracy dla nauczycieli.
 
www.i-praca.pl
Serwis prezentujący oferty pracy z rynku IT.
 
www.info.net.pl
Giełda ofert pracy adresowana do specjalistów związanych z Internetem: informatyków, programistów i webmasterów.
 
www.ideasiens.pl
Serwis służący nawiązywaniu kontaktów pomiędzy firmami zainteresowanymi zlecaniem prac reklamowych a firmami wykonawczymi. Przejrzenie ofert wymaga rejestracji.
 
www.telepraca.wsi.edu.pl
Baza danych zawierająca oferty telepracy, serwis dla pracodawców i szukających pracy.
 
www.jobuniverse.pl
Internetowy serwis pracy dla specjalistów branży IT - programistów, administratorów, projektantów baz danych, webmasterów i nie tylko.
 
www.jobaid.pl
Internetowa giełda ogłoszeń zawierająca oferty zarówno pracodawców, jak i osób prywatnych poszukujący pracy. Możliwość otrzymywania ogłoszeń wybranego typu pocztą elektroniczną.
 
www.jobpilot.pl
Internetowy rynek pracy w Europie. Oferty pracy z Polski, Niemiec, Francji, Szwecji, Szwajcarii, Austrii, Czech, Hiszpanii.
 
www.jobs.pl
Serwis pomagający osobom szukającym pracy lub pracownika w dotarciu do interesujących ofert, baza danych, w której można umieszczać i przeglądać ogłoszenia, a ponadto biblioteka wiedzy o tym, jak napisać CV, przejść rozmowę kwalifikacyjną czy negocjować z pracodawcą.
 
http://praca.wp.pl
Internetowa giełda pracy portalu Wirtualna Polska.
 
www.praca.money.pl
Serwis zawierający oferty pracy w podziale na kilka grup wraz z opisem i podaniem kontaktu do potencjalnego pracodawcy: Możliwość wyszukiwania wg lokalizacji, kategorii i języka.
 
www.praca-online.pl
Internetowy serwis ofert pracy. Możliwość wyszukania według indywidualnych potrzeb oraz branż pracodawców.
 
www.rynekpracy.org
Serwis Ogólnopolskiej Akcji Przeciwdziałania Bezrobociu zawierający bazę osób szukających pracy i osób oferujących pracę. Możliwość wyszukiwania wg województw, wykształcenia i wieku. Regulamin i warunki uczestnictwa.
 
www.topjobs.pl
Internetowe biuro ogłoszeniowe. Oferty pracy z Polski i z zagranicy. Na stronie również porady jak napisać CV, list motywacyjny, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej itp.
 
www.ecentrum.pl
Internetowy serwis południowej Wielkopolski
 
www.apraca.pl/poow
Strona internetowa Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowie Wielkopolskim.